Witaj gościu!

Aby móc korzystać w pełni z wszystkich
funkcji forum musisz:

- założyć konto klik,
- aktywować je przez emaila,
- zalogować się.

Pozdrawiamy,
Administracja - ScreSkill.com .
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

  • Thread Contributor: TheZeus0295Podanie Pomocnik

    Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    #1


    Ubiegasz się o rangę: Pomocnik
    Nick na serwerze: TheZeus0295
    Ilość przegranych godzin (screen): https://drive.google.com/open?id=1KeHJAa...QBKil0ejuu
    Wiek (minimum 14 lat): 17 lat
    Ile godzin dziennie poświęcasz na grę?: W dni robocze: 1h - 2h ,a w weekend 2h - 3h
    Miałeś/aś kiedyś u nas bana?: U Was nie, na innych również nie
    Znajomość regulaminu: Znam regulamin, (od tego zawsze zaczynam)
    Doświadczenie: Byłem kiedyś adminem 2 serwerów, które upadły z powodu małej ilości graczy (jakieś 2-3 lata temu), teraz jestem moderatorem na serwerze który ma obecnie średnio 25 osób i nadal stoi. Dowód mogę podać w wiadomości prywatnej (czyli po prostu IP serwera)
    Umiejętność zarządzania MaxBans: Używam na tamtym serwerze
    Dlaczego Ty?: Chce po prostu pomóc w przeróżnych rzeczach od tłumaczenia co zrobić po budowanie oraz chęć dowiedzenia się wielu innych rzeczy.

    Zareaguj
    #2


    nie znamy cie dobrze, masz mało przegranych minut, praktycznie dopiero wszedłeś na serwer. trochemi sie nie podoba że jesteś moderatorem na innym serwerze. nie wiemy czy masz dobre chęci i czy nie będziesz reklamował innych serwerów. jestem na NIE. głównie ze względu na to że jesteś moderatorem na innym serwerze.

    Zareaguj
    #3

    Szczerze jak tam teraz patrzę to macie prawo mieć obawy co do mnie bo w sumie racja, nie znacie mnie. Mogę zaproponować że moglibyśmy przesunąć tą oficjalną decyzję, wyniki na przykładowo za tydzień, żebyście mnie bardziej poznali itp...

    Zareaguj
    #4
    Mówiąc krótko lecz rzeczowo...

    1. Konto stworzone pod podanie.
    2. Brak aktywności na serwerze (czyli również brak wiedzy w zakresie jego machaniki).
    3.
    Cytat:[Obrazek: kropka.png] Każdy użytkownik który posiada u nas rangę począwszy od "ModTeam" kończąc na "Managament", zobowiązany jest do zachowania wierności dla naszego projektu.
    Co to oznacza?
    Oznacza to iż jeżeli dojdzie do nas potwierdzona informacja dot. tego iż dana osoba, poza naszą wiedzą tworzy tudzież dołącza się do istniejących projektów to kara bd tylko jedna.
    Więc jaki to będzie wymiar kary w tym wypadku?:
    - ban permanentny na wszystkich naszych serwerach wliczając również forum,
    - informacja do strony przeciwnej.
    * Do tego aspektu podchodzimy ze szczególną uwagą oraz skrupulatnością, aby skutecznie eliminować tego typu osoby z naszego community.

    Oczywiście informacja została już wysłana, przez jednego z naszych administratorów do strony przeciwnej.
    Zatem Pozdrawiam ;).



    *** Wiadomość wygenerowana automatycznie ***
    [Obrazek: odrzucone.png]

    Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na wybrane stanowisko na tym serwerze.

    Uzasadnienie:

    Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

    Kolejne podanie możesz złożyć 7 dni po jego odrzuceniu !


    Pozdrawiamy,
    Administracja ScreSkill.com

    [Obrazek: SEWW2Mz.gif]

    "Ci, którzy są bez serca, kiedyś troszczyli się za bardzo..." ~ Deavy Jones

    1
    Zareaguj


    Użytkownicy przeglądający ten wątek:

    1 gości
    Skocz do:


    Projekt ScreSkill.com powstał w 2015 roku. Od tamtego czasu mieliśmy swoje wzloty i upadki, zgromadziliśmy duży zasób wiedzy który nadal stopniowo pogłębiamy. Na naszym forum znajdziesz wiele ciekawostek związanych z grami, komputerami, muzyką i wiele więcej.
    Dołącz do nas, tworząc zarazem niepowtarzalne community.
    Pozdrawiamy ekipa: ScreSkill.com



    Projekt i realizacja: Szablonet.pl & PATYrek
    Właściciel: ScreSkill.com, © 2015-2024.
    Nasz silnik: MyBB, oraz Tłumaczenie: MyBB.PL

    Hasło przewodnie projektu:
    Nasza Pasja ponad wszelkie korzyści...