Witaj gościu!

Aby móc korzystać w pełni z wszystkich
funkcji forum musisz:

- założyć konto klik,
- aktywować je przez emaila,
- zalogować się.

Pozdrawiamy,
Administracja - ScreSkill.com .
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

  • Thread Contributor: KingaRezygnacja Kinga

    Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    #1
    Mój nick: Kinga
    Ubiegam się o rezygnacje z rangi: Admin serwera Only DD2
    Powód rezygnacji: Praca, wyjazdy, praktyki, po wakacjach zajęcia i pisanie licencjatu. Rezygnuję dlatego, że nie będę miała czasu na pilnowanie porządku na serwerze. Oczywiście będę do Was zaglądać i od czasu do czasu z Wami grać.
    Jaka grupa ma być domyślna?:

    Chciałam jeszcze dodać, że bardzo się cieszę, że dostałam szansę bycia Adminem na jednym z serwerów sieci, bo dużo się dzięki temu nauczyłam. Moja decyzja jest przemyślana i jest mi smutno z tego powodu, że muszę zrezygnować, ale mam nadzieję, że na moje miejsce przyjdzie osoba, która w pełni zasługuje na to stanowisko. Chcę w szczególności podziękować PATYrek i wszystkim, którzy byli na tak gdy składałam podanie na Admina, Pocominick (który wszystkiego mnie nauczył), Dziku (na którego też zawsze można było liczyć, gdy się pojawiał), Haksy (dzięki któremu na serwerze było zawsze dużo śmiechu i rozrywki), ale i również wszystkim graczom, z którymi spotykałam się podczas gry. Tak jak napisałam wcześniej, będę wpadać żeby sobie pograć dlatego, że mam jakiś sentyment do tej sieci. Może dlatego, że to właśnie z Wami zaczynałam swoją przygodę z CS 1.6. Także pozdrawiam i życzę udanego dalszego ciągu wakacji :) Trzymajcie się :)
    Zareaguj
    #2
    Rozumiem, także do następnego i powodzenia :).
    P.S - Udanych wakacji :P

    [Obrazek: SEWW2Mz.gif]

    "Ci, którzy są bez serca, kiedyś troszczyli się za bardzo..." ~ Deavy Jones

    Zareaguj
    #3
    Szkoda :( .. będzie nam ciebie brakować :)
    [Obrazek: 0shoot.gif]
    [url=https://www.gametracker.com/player/SeKi/193.33.176.208:2075/][/url]
    Zareaguj
    #4
    DZIĘKUJEMY ZA TO, ŻE Z NAMI BYŁEŚ / BYŁAŚ!

    Z przykrością przyjmujemy Twoją rezygnację. Dziękujemy, że byłeś/byłaś z nami przez ten cały czas. Mamy nadzieje, że będziesz tu wracał i miło wspominał swoją przygodę na ScreSkill.com.

    Administracja ScreSkill.com

    [Obrazek: SEWW2Mz.gif]

    "Ci, którzy są bez serca, kiedyś troszczyli się za bardzo..." ~ Deavy Jones

    Zareaguj


    Użytkownicy przeglądający ten wątek:

    1 gości
    Skocz do:


    Projekt ScreSkill.com powstał w 2015 roku. Od tamtego czasu mieliśmy swoje wzloty i upadki, zgromadziliśmy duży zasób wiedzy który nadal stopniowo pogłębiamy. Na naszym forum znajdziesz wiele ciekawostek związanych z grami, komputerami, muzyką i wiele więcej.
    Dołącz do nas, tworząc zarazem niepowtarzalne community.
    Pozdrawiamy ekipa: ScreSkill.com



    Projekt i realizacja: Szablonet.pl & PATYrek
    Właściciel: ScreSkill.com, © 2015-2024.
    Nasz silnik: MyBB, oraz Tłumaczenie: MyBB.PL

    Hasło przewodnie projektu:
    Nasza Pasja ponad wszelkie korzyści...