Witaj gościu!

Aby móc korzystać w pełni z wszystkich
funkcji forum musisz:

- założyć konto klik,
- aktywować je przez emaila,
- zalogować się.

Pozdrawiamy,
Administracja - ScreSkill.com .
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• Thread Contributor: KloszU[Podanie na Moderatora] - KloszU

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Imię: 
    Adrian.

Coś o sobie:
    Zaczynając mam na imię Adrian posiadam 21 lat oraz teraz wybieram się do szkoły ponadgimnazjalnej profil w skrócie wykończeniówka.Lubię pływać i uprawiać wszelkie sporty. Mieszkam w woj. Wielkopolskim obok miasta Kalisza. Spędzam wolny czas na komputerze albo jeżdżę motorem. Zazwyczaj szukam ludzi do pogadania lub do pisania ponieważ lubię się integrować jest to fajna opcja nawet i przez internet by poznać nawet swojego kolegę/koleżankę przyjaciela/przyjaciółkę czy nawet chłopaka/dziewczynę. W szkole od 4 klasy zazwyczaj nikt mnie nie lubił i byłem takim osłem ofiarnym, dlatego lubię rozmawiać ludźmi przez internet bo po po prostu szybciej złapie z nimi kontakt. 

Ile czasu dziennie spędzasz na forum:
    Codziennie mogę spędzać bardzo dużo czasu dla mnie to nie problem ale jeśli miałbym powiedzieć to od 2 do 6 godzin dziennie.

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?:
    Pomoc w rozwoju, zaczęcie od zera i pokazania wszystkim, że potrafię, umiem sam coś osiągnąć wraz z pomocą.

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?:
    Moją dużo aktywność która wniesie nowych użytkowników.

Co chciałbyś zmienić:
    Może zmieniać to później na razie pomóc w rozwoju serwera.

Dlaczego akurat ty:
    Dlaczego ja? Zacznijmy od tego, dlaczego nie? Jestem osobą doświadczoną miłą, nie lubię się kłócić, lubię siedzieć do późna.

Staż w sieci: 
    Ciężko ocenić ale dłuższy okres czasu.

Czy posiadałeś już kiedyś podobną funkcję na forum opartym o skrypt MyBB? (jeżeli tak, to jak długo):
    Posiadałem, byłem technikiem forum byłem na tej posadzie około 3-4 miesięcy.

Kontakt:
    Mogę podać nr tel,gg oraz fb.
    Zareaguj
    Jestem na TAK.

Miałam okazję poznać Cię z tej wspaniałej strony. Twój towarzyski charakter jest niezwykle przyjemny i sympatyczny. Jesteś bez wątpienia idealnym kandydatem na to stanowisko.
    1
    Zareaguj
    Witam Cię przyjacielu, jestem jak najbardziej na tak:)! Poznałem Cię jako osobę grzeczną komunikatywną oraz konkretną. Więc myślę, że nadajesz się na stanowisko o, które się ubiegasz. Pozdrawiam Cię oraz życzę sukcesów na nowym stanowisku:).

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie ***
    [Obrazek: podanie-przyjete.png]

Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
    Oznacza to, że zostałeś-aś przyjęty-a na wybraną przez siebie posadę.
    Gratulujemy, mając nadzieję na owocną oraz długotrwałą współpracę.

Cytat:Jako że obowiązkowe składki administracyjne zostały zniesione na stałe z dniem: 13.07.2021.
    Członkowie administracji w razie uzasadnionej potrzeby są zobowiązani do udzielenia pomocy finansowej w określonym nie wygórowanym przez Nas zakresie cenowym (odmowa niezasadna bądź też celowe unikanie tematu będzie jednoznaczne z rezygnacją ze stanowiska jak i permanentną degradacją określonej osoby na podstawie matactwa i dewiacji zawartych wcześniej porozumień).
    Dopuszczane są też wyjątki ze względów min. na stan materialny czy też dla osób które wyjątkowo zasłużyły się swoim wkładem na rzecz rozwoju naszego projektu.

Dalszych formalności dopełniamy poprzez kontakt indywidualny w wiadomościach prywatnych.

Pozdrawiamy,
    Administracja ScreSkill.com
    [Obrazek: fire-27.gif]
    Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Projekt ScreSkill.com powstał w 2015 roku. Od tamtego czasu mieliśmy swoje wzloty i upadki, zgromadziliśmy duży zasób wiedzy który nadal stopniowo pogłębiamy. Na naszym forum znajdziesz wiele ciekawostek związanych z grami, komputerami, muzyką i wiele więcej.
    Dołącz do nas, tworząc zarazem niepowtarzalne community.
    Pozdrawiamy ekipa: ScreSkill.com

Projekt i realizacja: Szablonet.pl & PATYrek
    Właściciel: ScreSkill.com, © 2015-2024.
    Nasz silnik: MyBB, oraz Tłumaczenie: MyBB.PL

Hasło przewodnie projektu:
    Nasza Pasja ponad wszelkie korzyści...