Witaj gościu!

Aby móc korzystać w pełni z wszystkich
funkcji forum musisz:

- założyć konto klik,
- aktywować je przez emaila,
- zalogować się.

Pozdrawiamy,
Administracja - ScreSkill.com .
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

  • Thread Contributor: spwdk55555Rekrutacja pomocnik - spwdk55555

    Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    #1
    Ubiegasz się o rangę: Pomocnik

    Serwer: Survival+Działki

    Nick na serwerze: spwdk55555

    Ilość przegranych godzin (screen): https://imgur.com/a/qPf4yi7

    Wiek (minimum 15 lat): 14 (We wrześniu tego roku będę mieć 15)

    Ile godzin dziennie poświęcasz na grę?:  Od 3 do 4 godzin

    Miałeś-aś kiedyś u nas bana?: Nie

    Znajomość regulaminu: 9/10

    Doświadczenie: Moja przygoda z administracją zaczęła się w 2021 roku i od tamtej pory pełniłam funkcje administracyjne na różnych serwerach, zarówno mniejszych, jak i większych.

    Umiejętność obsługi AdvancedBan: Wysokie

    Dlaczego Ty?: Uważam, że jestem idealną kandydatką na to stanowisko. Mam duże doświadczenie w grze i umiem sprawnie rozwiązywać konflikty między graczami, z zachowaniem bezstronności. Nigdy nie używam moich uprawnień do ułatwienia sobie gry. Znam tę grę bardzo dobrze i jestem pewna, że mogę pełnić rolę pomocnika z zaangażowaniem i skutecznością.

    Autoryzacja głosowa [Tak/Nie]: Tak

    Świadomość ew. pomocy finansowej w czasie potrzeby [Tak/Nie]: Tak
    1
    Zareaguj
    #2
    + Aktywność
    + Brak kary
    + Doświadczenie
    + Forma wypowiedzi
    + Znajomość regulaminu
    + Pomoc finansowa w razie potrzeby

    - Czas na forum (do nadrobienia)


    Podsumowując:
    Poznałem Cię już wcześniej, myślę, że jesteś odpowiednią kandydatką na to stanowisko.

    *** Wiadomość wygenerowana automatycznie ***
    [Obrazek: przyjete.png]

    Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś'aś przyjęty'a na wybraną przez ciebie posadę. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

    Cytat:Jako że obowiązkowe składki administracyjne zostały zniesione na stałe z dniem: 13.07.2021.
    Członkowie administracji w razie uzasadnionej potrzeby są zobowiązani do udzielenia pomocy finansowej w określonym nie wygórowanym przez Nas zakresie cenowym (odmowa niezasadna bądź też celowe unikanie tematu będzie jednoznaczne z rezygnacją ze stanowiska jak i permanentną degradacją określonej osoby na podstawie matactwa i dewiacji zawartych wcześniej porozumień).
    Dopuszczane są też wyjątki ze względów min. na stan materialny czy też dla osób które wyjątkowo zasłużyły się swoim wkładem na rzecz rozwoju naszego projektu.

    Ranga na forum zostanie automatycznie przydzielona przez administracje po zaakceptowaniu podania!


    Pozdrawiamy,
    Administracja ScreSkill.com
    Zareaguj


    Użytkownicy przeglądający ten wątek:

    1 gości
    Skocz do:


    Projekt ScreSkill.com powstał w 2015 roku. Od tamtego czasu mieliśmy swoje wzloty i upadki, zgromadziliśmy duży zasób wiedzy który nadal stopniowo pogłębiamy. Na naszym forum znajdziesz wiele ciekawostek związanych z grami, komputerami, muzyką i wiele więcej.
    Dołącz do nas, tworząc zarazem niepowtarzalne community.
    Pozdrawiamy ekipa: ScreSkill.com



    Projekt i realizacja: Szablonet.pl & PATYrek
    Właściciel: ScreSkill.com, © 2015-2024.
    Nasz silnik: MyBB, oraz Tłumaczenie: MyBB.PL

    Hasło przewodnie projektu:
    Nasza Pasja ponad wszelkie korzyści...