Witaj gościu!

Aby móc korzystać w pełni z wszystkich
funkcji forum musisz:

- założyć konto klik,
- aktywować je przez emaila,
- zalogować się.

Pozdrawiamy,
Administracja - ScreSkill.com .
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

  • Thread Contributor: AloneNajlepsze Gry i Ty

    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    #1
    Gierki które mogę ja polecić, ale wiadomo każdy ma swój gust.

    Moja TOP lista gier:

    - Call Of Duty Warzone/Modern Warfare/Vanguard,
    - Medal Of Honor,
    - Far Cry 1-6,
    - GTA,
    - Counter-Strike Go,
    - Euro truck simulator 2,
    - Phasmophobia,
    - Battlefield 5,
    - FIFA,
    - Pubg,
    - Dying Light [1-2].


    A z racji że zdradziłem swoją top listę zachęcam o przedstawienie waszych...
    [Obrazek: fire-27.gif]
    Zareaguj
    Odpowiedz
    #2
    Tytułów jest wiele, ale te najbardziej pamiętne i na prawdę epickie pozostaną na zawsze.

    A oto moja topka gier:

    - Counter-Strike (cała trylogia z naciskiem na CS 1.6 no i CS:GO),
    - Minecraft,
    - FIFA,
    - Heroes Might & Magic (cała trylogia),
    - Wiedźmin (cała trylogia),
    - PUBG,
    - Call Of Duty,
    - Medal Of Honor,
    - GTA,
    - Tekken.

    [Obrazek: SEWW2Mz.gif]

    "Ci, którzy są bez serca, kiedyś troszczyli się za bardzo..." ~ Deavy Jones

    1
    Zareaguj
    Odpowiedz
    #3
    To ja może polecę kilka gier na telefon :)

    - Fancade: przechodzisz różne poziomy ze śmiesznymi zadaniami

    - Soul Knight: dodawałam już pełny opis gry na forum ;)

    - Brawl Stars: chyba każdy zna, wydaje mi się, że mimo wszystko godne polecenia. Gra typu szybka rozgrywka

    - Subway Surf: uciekasz przed policjantem po torach. Gra typu szybka rozgrywka
    - Will Hero: skaczesz po wyspach i zdobywasz bronie. Na końcu znajduje się twój cel. Gra typu szybka rozgrywka

    - Fluffy Fall: zdobywasz słodkie maskotki, którymi latasz w tunelu i unikasz przeszkód. Gra typu szybka rozgrywka

    - Don't Touch The Spikes: zdobywasz różne ptaki, którymi odbijasz się od ścian unikając kolców. Można zagrać na różne sposoby, gra typu szybka rozgrywka

    - Milionerzy: wszyscy znają ten program w TV, w tej grze sam/a możesz odpowiedzieć na pytania z wiedzy ogólnej

    - SameQuizy: wiele quizów i fajna zabawa

    - Knife Hit: rzucasz nożami i przechodzisz kolejne poziomy

    - Dumb Ways To Day: chronisz ludzi w grze przed głupią śmiercią. Gra nie jest w żadnym stopniu drastyczna

    - Paperio: starasz się zamalować swoim kolorem całą planetę, jednocześnie rywalizując z innymi

    - Crossy Road: zdobywasz różne postacie, którymi próbujesz przejść drogi, rzeki
    i inne tereny

    - Helix Jump: jesteś odbijającą się piłką i musisz skakać w odpowiednie miejsca żeby dostać się na najniższą platformę. Gra typu szybka rozgrywka

    - Summoner's Greed: kupujesz, ulepszasz i stawiasz na stanowiskach swoich bohaterów żeby obronić się przed atakiem najeźdźców

    - Color Switch: jesteś kulką zmieniającą kolory i próbujesz przejść przez różne jakże kolorowe przeszkody

    - Brain Test: rozwiązujesz, niekoniecznie logiczne :), zagadki, idąc wraz z fabułą gry

    - Animal Restaurant: prowadzisz restaurację dla zwierząt. Zatrudniasz pacowników, kupujesz nowe recepty, promujesz i rozwijasz interes!

    - Pou: opiekujesz się i zaspokajasz potrzeby brązowego trójkąta. W aplikacji dostępne wiele rozrywkowych gier z udziałem twojego podopiecznego!

    - Sara's Cooking Class: gotujesz i przyrządzasz różne dania



    Za to gry na komputer, które polecam to:

    - Minecraft: chyba nie muszę tłumaczyć ;)

    - WarThunder: wybierasz czy jesteś piechotą, załogą statku czy samolotem bojowym i walczysz o wygraną wraz z sojusznikami przeciwko innym. Gra jest online

    - World of Tanks: w skrócie jeździsz czołgiem i próbujesz wyeliminować inne czołgi oraz zająć strefy. Gra online
    2
    Zareaguj
    Odpowiedz


    Użytkownicy przeglądający ten wątek:

    1 gości
    Skocz do:


    Projekt ScreSkill.com powstał w 2015 roku. Od tamtego czasu mieliśmy swoje wzloty i upadki, zgromadziliśmy duży zasób wiedzy który nadal stopniowo pogłębiamy. Na naszym forum znajdziesz wiele ciekawostek związanych z grami, komputerami, muzyką i wiele więcej.
    Dołącz do nas, tworząc zarazem niepowtarzalne community.
    Pozdrawiamy ekipa: ScreSkill.com



    Projekt i realizacja: Szablonet.pl & PATYrek
    Właściciel: ScreSkill.com, © 2015-2024.
    Nasz silnik: MyBB, oraz Tłumaczenie: MyBB.PL

    Hasło przewodnie projektu:
    Nasza Pasja ponad wszelkie korzyści...