Witam,
Aby nagrodzić naszych użytkowników za to że są z nami, oraz zachęcić obserwujących nas ludzi, do wstąpienia w szeregi naszego community.
Postanowiliśmy przygotować 2-etapowy giveway świąteczny.
Co trzeba spełnić, aby wziąć w nim udział?
Nic prostszego, wystarczy zarejestrować się, oraz aktywować swoje konto poprzez adres e-mail podany w procesie rejestracji konta.
I co dalej, to już wszystko?
Otóż nie na koniec pozostaje nam wpisanie w tym wątku, liczby od 1 do 10 obstawiając swój los.
Sprawdź swoje szczęście i zgarnij trochę $ na Nowy Rok ;).
Cytat:Minimum 2 godz na forum [TAK/NIE]:
Numerek (1-10):
Hasło: Święta ze ScreSkill 2021
Konkurs typu: Losowanie (giveway)
Oddawanie głosów: 31.12.2021 do godziny: 00:00
Ogłoszenie wyników: 01.01.2022 godzina: 20:00
Nagrody do zgarnięcia:
1. PSC (Paysafecard) o wartości 50 zł.
2. PSC (Paysafecard) o wartości 20 zł.
3. VIP globalny (na pół roku).
Regulamin konkursu:
1. Każdy może oddać jedynie 1 los.
2. Aby wziąć udział w konkursie należy posiadać aktywowane konto na forum, oraz spędzone minimum 2 godziny.
Losy oddawane w momencie nie spełniania progu aktywności będą usuwane!
3. Zakaz edycji posta po zamieszczeniu (każdy post wyedytowany po zamieszczeniu nie będzie uwzględniany).
4. Wszelkie próby matactwa, czy też tworzenie multikont w celach nabycia większych korzyści będą karane banem permanentnym.
5. Jak i wszędzie, tak i też w tym wątku obowiązuje regulamin naszego projektu: Regulamin Projektu ScreSkill.
6. Po oddaniu losu czekamy cierpliwie na wyniki które zostaną ogłoszone dnia: 01.01.2022 o godzinie: 20:00.
7. Ten wątek nie służy rozwiązywaniu ew. występujących problemów.
Od tego jest system konwersacji prywatnej inaczej pv (mówiąc stricte piszemy w tej sprawie do administracji forum).
"Ci, którzy są bez serca, kiedyś troszczyli się za bardzo..." ~ Deavy Jones
Zareaguj