Witaj gościu!

Aby móc korzystać w pełni z wszystkich
funkcji forum musisz:

- założyć konto klik,
- aktywować je przez emaila,
- zalogować się.

Pozdrawiamy,
Administracja - ScreSkill.com .
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

  • Thread Contributor: michalunOdwołanie | Minecraft

    Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    #1
    Ważne 
    Nick w grze:Michalun/hobbit001
    Powód bana: czarnalista
    Serwer: minecraft całość perm ban na ip
    Krótki opis sytuacji: dostałem bana nie wiem za co ponoć działanie na niekorzyść projektu nie rozumiem za co daliście mi bana przepraszam ale nie rozumiem nawet za co mam to 3 miesiące temu zalogowałem się na koncie hobbit001 jakoś 3 miesiące temu  prosze o ub lubię was serwer i chcę na nim grać a jeżeli nie mogę to chce wiedzieć za co konkretnie
    Twoje IP / STEAM ID nie wiem
    Wydruk z konsoli: https://www103.zippyshare.com/v/fzIKISQ4/file.html
    Zareaguj
    #2
    Omówiłem już sprawę z osobą nadającą karę, jak i też bezpośrednio z Twoją osobą na discordzie w dniu wczorajszym.
    Pomimo wielu wcześniejszych prowokacji względem graczy/administracji, tokstycznego zachowania, obrażania postanowiłem dać Ci szanse.
    Miałeś odwagę dołączyć do rozmowy, okazać skruchę i rzekomo zrozumiałeś bardzo negatywne popełnione przez Ciebie czyny.
    Aczkolwiek 1 najmniejsze przewinienie typu przekleństwo na czacie w Twoim wypadku może spotkać się z nałożeniem kary globalnej na zawsze.
    Co to oznacza i co to takiego kara globalna?
    Jest to blokada nadawana zarówno na forum, jak i na wszystkich naszych serwerach gier multiplayer.
    Dodatkowo otrzymujesz dozór administracyjny, który ma za zadanie sprawdzać Twoją osobę w każdym momencie.
    My okazaliśmy dobre serce, zaś czy było ono w tym wypadku potrzebne zweryfikuje czas.
    Teraz to w Twoim interesie leży czy będziesz potrafił zachować przyzwoitość, oraz odbudować zaufanie graczy jak i administracji.


    *** Wiadomość wygenerowana automatycznie ***
    [Obrazek: dostajeszub.png]

    Gratulujemy twój wniosek o odbanowanie został przyjęty!
    Może się to wydawać dziwne, nieprofesjonalne bądź też śmieszne, nazywajmy to jak chcemy.
    Lecz admin ma prawo ukarać osobę, którą to w jakikolwiek sposób podejrzewa o używanie wspomagaczy.
    Cieszymy się iż w tym przypadku nasza decyzja była nietrafna :).


    Pozdrawiamy,
    Administracja ScreSkill.com

    [Obrazek: SEWW2Mz.gif]

    "Ci, którzy są bez serca, kiedyś troszczyli się za bardzo..." ~ Deavy Jones

    1
    Zareaguj


    Użytkownicy przeglądający ten wątek:

    1 gości
    Skocz do:


    Projekt ScreSkill.com powstał w 2015 roku. Od tamtego czasu mieliśmy swoje wzloty i upadki, zgromadziliśmy duży zasób wiedzy który nadal stopniowo pogłębiamy. Na naszym forum znajdziesz wiele ciekawostek związanych z grami, komputerami, muzyką i wiele więcej.
    Dołącz do nas, tworząc zarazem niepowtarzalne community.
    Pozdrawiamy ekipa: ScreSkill.com



    Projekt i realizacja: Szablonet.pl & PATYrek
    Właściciel: ScreSkill.com, © 2015-2024.
    Nasz silnik: MyBB, oraz Tłumaczenie: MyBB.PL

    Hasło przewodnie projektu:
    Nasza Pasja ponad wszelkie korzyści...