Witaj gościu!

Aby móc korzystać w pełni z wszystkich
funkcji forum musisz:

- założyć konto klik,
- aktywować je przez emaila,
- zalogować się.

Pozdrawiamy,
Administracja - ScreSkill.com .
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• Thread Contributor: Żwirek.Żwirek. - Powrót Admin TS3

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Nick: Żwirek.
    Opis umiejętności posiadanych w obsłudze TS3: Umiem zmieniać permisje do poszczególnych rang , edytować itd. umiem natomiast też tworzyć kanały,usuwać ,modyfikować itd.
    Dlaczego ja: Dlatego ja ,że chciałbym wrócić na stanowisko admina ts po roku, przed rokiem miałem admina i fajnie mi się rozmawiało z innymi graczami , lubię pomagać graczom na ts3 , chciałbym zaprosił kilku nowych osób i zostać na dłużej.
    Obowiązkowa autoryzacja głosowa [Tak/Nie]: Tak
    Składka comiesięczna 11.07zł (SMS), 10zł (Przelew/PSC itd.) [Tak/Nie]: Nie
    Zareaguj
    Witam cię Żwirek, więc odnosząc się do Twojego powrotu na stanowisko Administratora TeamSpeak.
    Jestem na nie, gdyż nie ufam osobą które rezygnują a potem nagle wracają, nie wiem czy można ci zaufać, że nagle znowu ci się nie odwidzi i przysłowiowo to nazwę znikniesz, więc tak jak napisałem wcześniej ja na pewno jestem na nie, a co  dalej to zobaczymy jak się wypowie Administracja. Pozdrawiam.
    Zareaguj
    Każdy zasługuje na drugą szansę i nie odrazu można kogoś skreślać jestem za aczkolwiek musisz się wykazać, ze Ci się chcę i pokazać co potrafisz a przede wszystkim przeprosić.
    Zareaguj
    + Wiek
    + Umiejętności

- Składka (musisz pokazać teraz nam iż na prawdę zależy Ci na rozwoju tego serwera poprzez swoją aktywność i zaangażowanie)

Podsumowując:
    Postanowiliśmy dać Tobie szanse, zaś czy ją wykorzystasz czy też nie to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie ***
    [Obrazek: przyjete.png]

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś'aś przyjęty'a na wybraną przez ciebie posadę. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

Od momentu zaakceptowania podania masz 7 dni na opłacenie składki administracyjnej !
    Jak opłacić składkę ?
    Wystarczy zgłosić się w tej sprawie, do głównego zarządu danego serwera w celu ustalenia szczegółów.

Ranga na forum zostanie automatycznie przydzielona przez administracje po zaakceptowaniu podania !

Pozdrawiamy,
    Administracja ScreSkill.com

[Obrazek: SimplisticDeafeningBeauceron-size_restricted.gif]

"Kręci się Ziemia, wszystko się zmienia. Wychodzę z cienia jak złodziej z więzienia.." ~ Major SPZ

Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do: