Witaj gościu!

Aby móc korzystać w pełni z wszystkich
funkcji forum musisz:

- założyć konto klik,
- aktywować je przez emaila,
- zalogować się.

Pozdrawiamy,
Administracja - ScreSkill.com .
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

  • Thread Contributor: adamf333Niesłuszny ban i arogancki administrator

    Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 2 głosów - średnia: 5
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    #1

    RevoteKick
    Obraza administracji
    Minecraft, sd.screskill.com
     opis sytuacji jest wstawiony na YT jako film nie publiczny tu jest link do niego 


    nie znam swojego IP ;/ 
    nie wiem co to wydruk z konsoli XD 
    film jest podany 4 linijki wcześniej, chyba nie musze dawać screenów 

    1
    1
    Zareaguj
    #2

    a więc , skoro ci sie nie podoba zachowanie administracji mimo że jest słuszne to po prostu nie graj na tym serwerze, widać również że wcale nie jesteś lepszy jak przeklinasz prawie co 3 słowo. na filmie obraziłeś administracje po raz drugi prośba o unbana według mnie powinna zostać odrzucona. Na następny raz radze przeczytać regulamin np pod komendą /regulamin albo na spawnie. Zauważyłbyś że za capslock jest mute. To tyle z mojej strony jestem na NIE

    1
    Zareaguj
    #3
    Witam. Na początku wyjaśnię parę spraw. Po pierwsze - gracz Shogan_aha_toxic dostał wyciszony za pisanie na caps, co napisałem w powodzie muta, ale niestety tego nie powiedziałeś.
    Gdy go wyciszyłem napisałem "Polecam czytać forum" - odnosi się to do wątku, w którym Patyrek wyjaśnia sprawę lagów, które nie są winą naszą ani serwera lecz hostingu, który nadal nie daje nam odpowiedzi.
    Podsyłam link do wątku: https://screskill.com/showthread.php?tid=2008 .
    Ja sprawiam sprawę jasno - jeśli ci się nie podoba, bo piszesz, że są lagi to piszę wyjdź - nikt Cię nie zmusza do gry tutaj.
    Dostaję dużo pytań "dlaczego są lagi" i na każde odpowiadam tak samo. Tutaj trochę brak wiedzy z waszej strony, bo piszecie do mnie z pretensjami i oczekujecie, że coś z tym zrobię mimo, że nie postaracie się nigdzie sprawdzić czy w tej sprawie są poczynione jakiekolwiek kroki.
    Ciekaw jestem jaka byłaby twoja reakcja gdyby 20 osoba pytała się o lagi na serwerze mimo, że został w tej sprawie napisany wątek na forum + ogłoszenia na discordzie. To trochę jak walić głową o ścianę. Nie uważasz?
    Po drugie - piszesz odwołanie od bana, którego ci nadałem i w dowodach na twoją niewinność obrażasz mnie 5 razy bardziej niż na serwerze i oczekujesz, że odwołanie zostanie rozpatrzone pozytywnie? Teraz przynajmniej mam pewność, że ban który Ci nałożyłem był w pełni słuszny. Mam nadzieję, że chociaż trochę objaśniłem Ci sprawę z aroganckim adminem Pozdrawiam ;).
    1
    Zareaguj
    #4
    Powiem to krótko, aby się zbędnie nie rozpisywać i nie tworzyć specjalnego "wypracowania", gdyż w tym wypadku jest ono najzwyczajniej zbędne.
    Bany były w 100-% tach słuszne, jeżeli komuś się nie chce czytać, do tego wchodzi na forum tylko po to aby siać ferment i oznajmiać jaka to administracja nie jest zła.
    Do tego można jeszcze dodać brak jakiejkolwiek ogłady nie mówiąc już o zachowaniu kultury w zamieszczonym powyżej materiale dowodowym.
    Zatem po czymś takim, nie należy się spodziewać iż pozostała część administracji bd patrzeć na coś takiego w sposób przychylny.

    Podsumowując:
    Bany pozostają, sami swoim zachowaniem oraz podejściem do sprawy przypieczętowaliście je ostatecznie.
    Mała porada na przyszłość...
    Chcąc udowodnić ew. winę danego administratora, tworzy się stosowny protokół stosując się nieodzownie do wzoru, zachowując przy czym kulturę osobistą w zawartej treści pisemnej jak i też słownej. Do tego przedstawia się niezbite dowody, no i wtedy gwarantujemy iż kara takowego "delikwenta" nie ominie.
    Lecz w tym wypadku wina leżała nie po stronie karającego, lecz po stronie odwoławczej tudzież waszej.
    Bana na forum, jak na stan obecny nie będę nakładał gdyż nie widzę takowej potrzeby.
    No chyba że zmusicie mnie do podjęcia takowych kroków, wtedy oczywiście nie omieszkam wystąpić z odpowiednią "nagrodą".



    *** Wiadomość wygenerowana automatycznie ***
    [Obrazek: przykro.png]

    Niestety twój wniosek o odbanowanie został odrzucony!
    Naprawdę jest nam przykro, w związku z tą decyzją która musieliśmy podjąć.
    Niestety tego typu czyny są karygodne oraz niedopuszczalne.
    Właśnie przez tego typu zachowania, psujemy grę innym a przecież nie o to w tym chodzi..
    Dodatkowo na te konto na forum, nałożona zostanie blokada w związku z popełnionymi oszustwami względem graczy oraz administracji.
    Radzimy dobrze przemyśleć swoje zachowanie...


    Pozdrawiamy,
    Administracja ScreSkill.com

    [Obrazek: SEWW2Mz.gif]

    "Ci, którzy są bez serca, kiedyś troszczyli się za bardzo..." ~ Deavy Jones

    1
    1
    Zareaguj


    Użytkownicy przeglądający ten wątek:

    1 gości
    Skocz do:


    Projekt ScreSkill.com powstał w 2015 roku. Od tamtego czasu mieliśmy swoje wzloty i upadki, zgromadziliśmy duży zasób wiedzy który nadal stopniowo pogłębiamy. Na naszym forum znajdziesz wiele ciekawostek związanych z grami, komputerami, muzyką i wiele więcej.
    Dołącz do nas, tworząc zarazem niepowtarzalne community.
    Pozdrawiamy ekipa: ScreSkill.com



    Projekt i realizacja: Szablonet.pl & PATYrek
    Właściciel: ScreSkill.com, © 2015-2024.
    Nasz silnik: MyBB, oraz Tłumaczenie: MyBB.PL

    Hasło przewodnie projektu:
    Nasza Pasja ponad wszelkie korzyści...