Witaj gościu!

Aby móc korzystać w pełni z wszystkich
funkcji forum musisz:

- założyć konto klik,
- aktywować je przez emaila,
- zalogować się.

Pozdrawiamy,
Administracja - ScreSkill.com .
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• ScreSkill.com - Nasza pasja...

Thread Contributor: FERTY_[Odwołanie] FERTY_

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Nick w grze: FERTY_
    Powód bana: Nametags ( nazwa cheatu)
    Serwer: MC - survival + działki
    Krótki opis sytuacji: mówiłem że widze u goscia ze ma prot 4 na secie i admin pomyslal ze widze z odleglosci wszystkich zbroje itp enchanty ale to nie tak , mam txt w którym są małe pixele i widać, czy ktos ma prt 4 czy niema wiec prosze o ub.
    Zareaguj
    Teksturpack gdzie widać czy jest protection 4 czy nie ma?
    Grałem w Minecrafta parę lat głównie na serwerach i nie mozliwe, że powstał taki teksturpack.
    Równie dobrze mógłby mieć każdy inny enchant.
    1
    Zareaguj

Emm Moge wysłac nawet ss gdzie po prostu na zbroji są  wycięte piksele gdy gracz ma nałożone prt 4 i wolałbym uzyskać odp admina który nadał mi bana albo zajmuje się serwem którego widziałem bo mu wyjaśniałem ale on jakoś ma mnie w głębokim poważaniu

Zareaguj
    Fakt iż zostało to zrealizowane za pomocą texturepacka nie zmienia faktu iż jest to nieuczciwe ułatwienie. Xray;a też da się zainstalować poprzez texturepacki.
    Ze względu na brak jakiejkolwiek kultury na discordzie jestem przeciw.
    Zareaguj
    Zgodzę się z Devitem - przeklinasz cały czas i jesteś niecierpliwy. Nie jest to na twoją korzyść niestety.
    Co do texturpacka - jest on traktowany jako modyfikacja niedozwolona.
    Tak samo jakbyś miał optifine z xrayem to też jest to cheat. Jestem przeciwny.
    Zareaguj
    Muszę się tutaj zgodzić z poprzednikami - takie texturepacki dają przewagę nad innymi graczami i będą traktowane jako cheat.
    Niestety nie byłem na bieżąco z sytuacją na Discordzie, więc tutaj zbytnio się nie wypowiem. Jestem ewentualnie za skróceniem bana do 14 dni.
    Zareaguj
    Podsumowując:

1. Ban był w pełni słuszny oraz uzasadniony, zaś Ty działałeś z pełną premedytacją popełnionego czynu.
    2. Osobiście byłem świadkiem części zajść, które miały miejsce na discordzie (dodatkowo miało to miejsce na kanale poleceń "bota").
    No i nie popisałeś się tam niestety kunsztem poprawności językowej, czy też podstawową wiedzą merytoryczną umożliwiającą prawidłowe przeprowadzenie apelacji.
    3. Dopuszczając się pewnych czynów, czy też korzystając z wszelakich ułatwień i "dróg na skróty", tudzież w grze jak i w życiu rzeczywistym trzeba liczyć się z ew. konsekwencjami dokonanych przez siebie wyborów.

Decyzja: ban zostaje skrócony do 7 dni.

Warunki skrócenia kary:
    - zaniechanie obrażania graczy oraz wprowadzania toksycznej atmosfery,
    - zakaz używania jakichkolwiek wspomagaczy czy też ułatwień,
    - zaprzestanie "zawracania głowy" dla administracji nietreściwymi postami itd.

Lecz jeżeli dana Ci szansa, okaże się być zbyt polubowna, zaś Ty nadal będziesz robił mówiąc stricte "swoje".
    W takim też wypadku kara zostanie nałożona na: forum oraz wszystkie nasze serwery
    .

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie ***
    [Obrazek: przykro.png]

Niestety twój wniosek o odbanowanie został odrzucony!
    Naprawdę jest nam przykro, w związku z tą decyzją która musieliśmy podjąć.
    Niestety tego typu czyny są karygodne oraz niedopuszczalne.
    Właśnie przez tego typu zachowania, psujemy grę innym a przecież nie o to w tym chodzi..
    Dodatkowo na te konto na forum, nałożona zostanie blokada w związku z popełnionymi oszustwami względem graczy oraz administracji.
    Radzimy dobrze przemyśleć swoje zachowanie...

Pozdrawiamy,
    Administracja ScreSkill.com
    [Obrazek: SimplisticDeafeningBeauceron-size_restricted.gif]

"Kręci się Ziemia, wszystko się zmienia. Wychodzę z cienia jak złodziej z więzienia.." ~ Major SPZ
    Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do: