Witaj gościu!
Nie jesteś zalogowany/a na naszym forum..
W związku z tym możesz nie mieć pełnego dostępu do wszystkich zawartych na nim funkcji.

Zachęcamy do rejestracji !
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• ScreSkill.com - Nasza pasja...

Thread Contributor: DenemuWywiad z Alone

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    [Obrazek: 233z8QdwKtGNNXLfwfqtkjx3-J1McmSx9JLmghLX...THtcHijlSd]

Wywiad z Alone, naszym Adminem

Wprowadzenie

Wielu z was jest nowym użytkownikiem tutejszego forum, więc zebrałem się na to, by wam przybliżyć administrację w formie krótkiego wywiadu. W najbliższym czasie mam zamiar wam przedstawić każdego z osobna. A zaczynamy z Alone’m, gdyż on mnie tutaj wprowadził i dzięki niemu mogę razem z wami tworzyć ScreSkill.

Wywiad

[Obrazek: 6x1yMU4JYjo43XrFGmTSAhlbMigE9LN68SkJ2v_N...Nwut_z5igk]

Witaj Alone, tak więc nastał ten czas, gdy przeprowadzamy rozmowę.
    Więc zacznijmy od najprostszych pytań i dalej z czasem będą to też bardziej nurtujące pytania.

No więc zaczynajmy…
    Przedstaw się kilkoma słowami.

[Obrazek: tO6qD-L2Gp12-J6ZQAeIsVgOO6vpvASOZBML1vTR...LXyREvvbtJ]:

Witaj Denemu mam na imię Łukasz pochodzę z Sosnowca oraz mam 23 lata. Interesuję się motoryzacją, jestem mechanikiem z zawodu no i tak naprawdę pochodzę z województwa kujawsko-pomorskiego dokładnie z Torunia, tam ma większość rodziny, ale jak mówiłem, teraz mieszkam w Sosnowcu.

[Obrazek: 6x1yMU4JYjo43XrFGmTSAhlbMigE9LN68SkJ2v_N...Nwut_z5igk]:

No to przejdźmy do kolejnego pytania…
    Znasz kogoś z Administracji?
    Jeśli tak to opowiedz coś więcej o waszej znajomości.

Znam się z Patrykiem, w sumie go poznałem pierwszego i jest bardzo w porządku osobą, moim zdaniem jest bardzo inteligentny i wie, co mówi, szanuję go za to, jaką jest.
    Rozmawiam z nim codziennie i utrzymuje kontakt, chociażby przez telefon. Chcieliśmy się ogólnie spotkać, ale to w swoim czasie. Bardzo go szanuję przez to, a raczej za to, jaki jest.
    Poznaliśmy się tak naprawdę na serwerze CS GO podczas matchmakingu, jak Patryk się zdenerwował, bo słabiej nam poszło, myślał, że przegramy mecz i chciał go opuścić, ale powiedziałem mu, by się nie poddawał, by grał do końca no i wygraliśmy ten mecz, tak się zaczęła nasza znajomość.

Widać, że jesteś bardzo pokrzepiającą osobą, bo to prawda, że nie warto się nigdy poddawać, nawet jeśli bardzo idzie nam w grze czy też każdej innej czynności. No ale zarazem jak się pewnie domyślasz to nie koniec pytań…

*słychać delikatny śmiech*

No to jak długo prosperujesz na forum oraz jak długo jesteś zaangażowany w projekt ScreSkill?

Tak gdzieś od roku, jak poznałem Patryka. Zarejestrowałem się na forum, na początku byłem nawet nie do końca pamiętam, ale chyba miałem opiekuna i potem moderatora teraz jestem po awansie, przez co zostałem Adminem, bardzo spodobał mi się ten projekt.
    Ogólnie mówiąc, ScreSkill moim zdaniem jest dobrze zrobiony, pomysłowy...
    Mamy wiele serwerów. Do [Obrazek: DKlNQDTiLYpHq5ePj-hVZIgtyCpTsFSTmVihLU6j...XR9nB-77ty]Minecrafta, [Obrazek: byGXzvLNK1TYBWYwuQrSJ_ao8tCuBl_L5W3Uyrfu...ij3ADpuzlR]Discorda który, jest darmowy oraz [Obrazek: u5LkFLiLi0De3v38vLJZHNjGJmrUq1lZcx9Rg5jL...eo-LeZckJ2]Ts3.

To w porównaniu do mnie to ja jeszcze raczkuję… ale również mam zamiar się przyłożyć i chociaż dobrze redaktorować…?
     (tak się mówi w ogóle…?)

Mniejsza *śmiech*, jak dobrze wiesz czas na kolejne pytanie:

Czym dokładnie zajmujesz się na Ts3 jako Root?

No jestem tak jakby właścicielem serwera, doglądam użytkowników oraz im pomagam, także daję im rangi, ale przeważnie to zajmuje się opłatami.
    Również staram się dbać o porządek. Dodaje dla nich różne kanały by mogli rozmawiać na wyszczególnione tematy oraz do różnych sytuacji, jeśli by wymagała sytuacja to dowolnie zmieniać kanały.

Czyli jesteś takim strażnikiem cyber Teksasu, ale czy tak jak Chuck masz równie dobre serce i rozum, by jak prawdziwy Admin rozwinąć projekt ScreSkill dzięki umiejętnościom, które zyskałeś poprzez zarządzanie serwerami… może jakieś nagrywki, trailery i tym podobne?

Tak, ogólnie na forum staram się odpowiadać w wielu tematach, być aktywnym. Mam też zamiar nagrywać wraz z Patrykiem nasze rozgrywki z Cs Go oraz Fify 20, ale nie wiem, czy jeszcze Patryk sobie ja zakupił *śmiech w tle*.
    Ogólnie na razie wspólnie mamy zamiar nagrać Cs'a, a osobiście dodatkowo ETS2.
    Możliwe, że jeszcze będziemy nagrywać różne poradniki, najlepsze momenty. No wszystko pokaże czas, nie?

Nie zaprzeczę, mam nadzieję, że wszystko się powiedzie i może ja coś od siebie dodam… no ale żeby nie było, że mało pytam to czas na...

Kolejne pytanie *śmiech*

… Tak *śmiech*...
    No więc jesteś Adminem, czyli już całkiem wysoko, ale pewnie chciałbyś zostać członkiem Managementu?

Na razie to jeszcze odległe, muszę się podszkolić.
    Niestety nie znam wszystkich zagadnień, ale wraz z Patrykiem spróbuje nauczyć się wszystkiego, by móc dobrze zarządzać serwerem wraz z nimi.
    Bo nie jest to moim głównym celem nie żyje tu tylko dla rangi. Nawet bez niej chcę rozwijać serwer.

*Półszeptem* To może uchylisz rąbka tajemnicy i opowiesz coś o nowych aktualizacjach?

Nic nie wiem, wszystkiego się dowiaduje od Patryka, kiedy tylko zaczyna to robić *śmiechy w tle*, ale jest wiele pomysłów.
    Na pewno poszerzenie serwerów nie tylko w sensie na ilość graczy, ale i również poszerzyć o serwery do innych gier.
    A także chciałbym spopularyzować forum, by doszło nowych użytkowników, i ciągle się rozwijało.
    No chciałbym, by ten projekt stał się naprawdę potężny.

No no, to jest na co czekać… ale pewnie jako wysoko postawiony pańcio na włościach masz pewnie z kimś jakiś zgrzyt lub jest coś, co Ci się nie podoba w forum?

Nie ma takich rzeczy, jak również nie mam z nikim problemów. 

Bardzo fajnie to słyszeć, więc zostało mi ostatnie pytanie…
    *muzyka jak w milionerach czekając czy odpowiedź jest poprawna…*

Co byś zrobił, gdyby PATYrek stwierdził, że odchodzi? Przejąłbyś jego rolę i dalej się starał zadbać o forum, czy może coś całkiem innego?

Wątpię by Patryk odszedł, to ja bym prędzej odszedł... ale nawet jeśli to myślę, że bym się postarał by wszystko zostało i się rozwijało tak ja trzeba, w końcu jest to spory projekt, jak i pomysł mojego przyjaciela. Ciężko by mi było go porzucić, nawet jeśli bez niego.
    Chcę… jeśli pozwolisz to przytoczę wcześniejsze słowa “No chciałbym by ten projekt stał się naprawdę potężny”.

W pełni rozumiem i się cieszę, że jesteś częścią Administracji, jak i samego forum. Chce byś dalej się piął po szczeblach i zadziwił nas czymś naprawdę wielkim.
    Dziękuje za udział w tymże wywiadzie. Mam nadzieję, że również Ci się podobał, więc do zobaczenia następnym razem.

Oczywiście, ja również dziękuje i mam nadzieję, że też Ci się uda rozwinąć z nami forum. Dzięki za wywiad i do następnego.

Ps.

Zapraszam do wypowiedzi Smile.
    1
    Zareaguj
    Odpowiedz
    Błąd malutki:
    "nawet jeśli bardzo (NIE - brakuje) idzie nam w grze"
    Znajduje się to w akapicie nad "słychać delikatny śmiech"
    Pozdrawiam Big Grin
    "Nie zaczynaj tego, co ja zakończę.."

[Obrazek: giphy.gif]

Zareaguj