Witaj gościu!
Nie jesteś zalogowany/a na naszym forum..
W związku z tym możesz nie mieć pełnego dostępu do wszystkich zawartych na nim funkcji.

Zachęcamy do rejestracji !
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• ScreSkill.com - Nasza pasja...

Thread Contributor: katafall[Odwołanie] katafall

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Nick w grze: katafall

Powód bana: "elytra hack" ? cokolwiek to jest
    Serwer: mc rpg+działki
    Krótki opis sytuacji: latałem sobie elytrą z fajerwerkami po mapie szukając opustoszałych budowli graczy i dostałem nagle bana z dupy...
    Twoje IP / STEAM ID: 
    [b]178.36.245.74
    [/b]
    Wydruk z konsoli: ?
    Wstawienie demka lub screenów (musi być wrzucone na zippyshare):
    Zareaguj
    Obserwowałem cie od dłuższego czasu jak sobie latałeś. Przeglądałem ciągle twój ekwipunek aby sprawdzić czy rzeczywiście używałeś fajerwerk.
    Z obserwacji widziałem iż używałeś fajerwerk jedynie do startowania z miejsca. Używałeś fajerwerek: czas lotu:1
    W trakcie lotu znacznie przyśpieszałeś bez zużywania fajerwerki co wskazuje na użycie cheatu na boostowanie elytry.
    Zareaguj
    A smoki tam też były? Sprawdziłeś mnie chociaż, od tego jest pełno programów, ale po co... Żadnych cheatów nie mam, to jest już 2 rzecz, której nie skontrolowałeś poprawnie, ba nawet zbanowałeś niewinna niczego osobę. Fajerwerek używałem cały czas, ale widzę, że tutaj już chyba masz jakiś osobisty problem...
    Zareaguj
    Administracja nie ma obowiązku dokonywać sprawdzania plików przy każdym banie.
    Zareaguj
    Ale banowanie za cheaty gdzie ich się nie posiada to już jest przesada... Tak kupiłem vipa, żeby 4 dni później zacząć cheatować, logiczne Wink. Teraz jestem po prostu wkurwiony, bo o ile pierwszy ban to moje niedopatrzenie regulaminu i bije się w pierś moja wina, tak tutaj po prostu pokazujesz brak kompetencji banując absolutnie nie winna osobę i wciskasz mu używanie cheatów. Serio ile ja kurwa mam lat, żeby oszukiwać w jakiś klockach? Mending i unbreaking 3 na elytrze mam, pełno prochu, expiarke w endzie, ale nie ja muszę przecież ściągać jakieś cheaty, żeby sobie polatać no ręce mi opadają....
    Zareaguj
    No dobrze powiem to tak, sytuacja jest o tyle w tym wypadku problematyczna iż wszystkie logiczne fakty są sprzeczne ze sobą.
    Właśnie dla tego zasięgnąłem opinii jednej z legend naszej sieci mianowicie @Wjiczek .
    Screen:

Zrobiłem to specjalnie, aby nie było iż jest to tylko moje subiektywne odczucie w tej sprawie.
    Następnym razem to się zrobi w inny sposób, wejście na dc bez wylogowywania się i kontrola plików.
    Jak się wyjdzie to permik i tyle, tak samo w przypadku odmowy + na forum perm.
    Tak więc tyle w tej oto sprawie...

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie ***
    [Obrazek: dostajeszub.png]

Twoje odwołanie od bana zostało pozytywnie rozpatrzone!
    Może się to wydawać dziwne lub też śmieszne lecz Admin ma obowiązek ukarać osobę, którą to w jakikolwiek sposób podejrzewa o używanie wspomagaczy.
    Cieszymy się iż w tym przypadku nasza decyzja była nietrafna Smile.

Pozdrawiamy,
    Administracja ScreSkill.com
    [Obrazek: SimplisticDeafeningBeauceron-size_restricted.gif]

"Kręci się Ziemia, wszystko się zmienia. Wychodzę z cienia jak złodziej z więzienia.." ~ Major SPZ

Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do: