Witaj gościu!
Nie jesteś zalogowany/a na naszym forum..
W związku z tym możesz nie mieć pełnego dostępu do wszystkich zawartych na nim funkcji.

Zachęcamy do rejestracji !
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• ScreSkill.com - Nasza pasja...

Thread Contributor: Denemu[Podanie na Moderatora] Denemu

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Imię:

Konrad

20

Coś o sobie:

20 letni pracownik kolei, który stara się wpasować w pewne realia. Jednakże teraz jestem "Redaktorem" ów forum, przez co chcę się piąć po szczeblach coraz wyżej, wspomagając forum oraz użytkowników, z którymi się zapoznałem.

Co do "coś od siebie", jestem za tym, by w pełni poznać się rozmawiając, a dla tych, którym się nie chce, podaję link - "https://screskill.com/showthread.php?tid=1900". Jest to link z przywitania się, gdzie trochę bardziej przybliżyłem swoją postać, względem zainteresowań.

To chyba na tyle...

Ile czasu dziennie spędzasz na forum:

W teorii jakże i w praktyce, w zależności od możliwości po kilka godzin.

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć 

przystąpienia do teamu?:

Jest tu pewna osoba, która się pnie równie szybko w tabeli, no i nie chciałbym zostać tak bardzo w tyle. A tak po za tym jestem za ciągłym rozwojem forum, które ma potencjał do przebicia się i zostania czymś więcej, więc oczywiste jest to, że chcę należeć do członków tego projektu.

A jak widzę swoją pracę? 

To proste, na pewno "redagowanie" oraz zajmowanie się wieloma wątkami tak jak i działami. Poprawianie oraz pomoc dla innych użytkowników w razie problemu z udzieleniem się w danym temacie, jak również poza otoczką forum.

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?:

Pomoc i dalszy rozwój, może nie stricte fizyczny, ale pomysłami czasem mogę służyć.

Co chciałbyś zmienić: 

Zmieniać? Nic, tylko ulepszać to co już jest i rozwijać to czego nie ma.

Dlaczego akurat Ty:

Zostałem obdarowany tytułem redaktora, myślę że również nadam się i na moderatora. Nie jest to jedynie koncepcja, gdyż ciągle się staram o poprawę siebie jak i pomysły rozwojowe. Tak też, nie tyle co się uważam za kompetentnego, ale na pewno na osobę, która postara się pomóc w miarę swych sił.

Staż w sieci:

Byłem na kilku forach obecny przez parę lat obejmując już formę redaktora, jak i moderatora.

Czy posiadałeś już kiedyś podobną funkcję na forum opartym o skrypt MyBB? (jeżeli tak, to jak długo):

Szczerze nawet nie pamiętam, ale jeśli jest mi to obce to warte zapoznania się.

Kontakt:

Wszelkie zastrzeżenia przyjmę na pw tutaj, nie chcę wszędzie rozdawać kontaktu o ile nie będzie bardzo potrzebny.
    2
    Zareaguj
    Witam Cię ponownie Konradzie, widzę, że pniesz się w górę. 
    Moim zdaniem zasłużyłeś na Moderatora i oby tak dalej.
    Jestem w 100% na TAK Smile ... 

+ Wiek
    + Zaangażowanie 
    + Wiedza
    + Czas spędzony  na forum

- Brak

Pozdrawiam, 
    Zapraszam do dalszego zaangażowania w życie forum i projekt ScreSkill.
    Zareaguj
    witam moim zdaniem powinieneś dostać moderatora na tydzień próbnego bo wydajesz się na osobę uczciwą i pomocną 
    powinieneś jeszcze podać wiek oraz czas spędzany na forum
    Zareaguj
    Jestem na Tak   Smile 

+ Wiek
    + Czas spędzony na forum
    + Wiedza
    Zareaguj
    Przyjęty na okres próbny.

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie ***
    [Obrazek: przyjete2.png]

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś'aś przyjęty'a na wybraną przez ciebie posadę. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę.

Od momentu zaakceptowania podania masz 7 dni na opłacenie składki administracyjnej !

Jak opłacić składkę ?
    Wystarczy zgłosić się w tej sprawie, do głównego zarządu "Managament" w celu ustalenia szczegółów.

Ranga na forum zostanie automatycznie przydzielona przez administrację po zaakceptowaniu podania !

Pozdrawiamy,
    Administracja ScreSkill.com
    [img=0x400]https://just-frags.eu/uploads/monthly_2016_06/tumblr_m9te9a2Ip41qfc8cw.gif.f72ec55d055c7858416da9b83cb0fd1e.gif[/img]
    Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do: