Witaj gościu!

Aby móc korzystać w pełni z wszystkich
funkcji forum musisz:

- założyć konto klik,
- aktywować je przez emaila,
- zalogować się.

Pozdrawiamy,
Administracja - ScreSkill.com .
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• Thread Contributor: koko543Podanie

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Ubiegasz się o rangę: Pomocnik
    Nick na serwerze: koko543
    Ilość przegranych godzin (screen): https://zapodaj.net/5a8e82eb74010.png.html
    Ile godzin dziennie poświęcasz na grę?: 2-4
    Miałeś/aś kiedyś u nas bana?: Nigdy
    Znajomość regulaminu: 8
    Doświadczenie: Moje doświadczenie jest spore. W mojej karierze byłem w administracji na dużych serwerach nie mówię o serwerach po max 50 osób to były serwery po 200 osób. Byłem tam bardzo chwalony.
    Umiejętność zarządzania MaxBans: 8
    Dlaczego Ty?: Myślę ,że nadaję się na to stanowisko. Jestem bezstronny w konfliktach i także potrafię je bardzo dobrze rozwiązywać jestem bardzo aktywny na chacie i na komunikatorach.
    Obowiązkowa składka comiesięczna  7.38zł (SMS) [Tak/Nie]: Nie (nie znaczy to ,że wgl nie ,ale może być problem jak będę miał jakąś kasę to wpłacę odrazu).
    Zareaguj
    +wiek
    +mikrofon

+/- doświadczenie jest ciężkie do sprawdzenia, a jeśli faktycznie byłeś na takich serwerach to jakiś dowód?
    +/- znajomość regulaminu 8/10? co to oznacza? w 80% go umiesz czy jak?

-spędzony czas na serwerze
    -mało przekonywujący opis dlaczego ty
    -składka

Podsumowując:
    Mimo tych minusów, które napisałem, jak na razie jesteś aktywny na serwerze i widać, że ci zależy. Dałbym Ci szansę.
    Zareaguj
    A więc tak:

+ Wiek
    + Mikrofon
    + Doświadczenie (zweryfikuję czas)
    + Regulamin (okaże się w praktyce)
    + Czas poświęcany na grę
    + Brak bana

+ / - Opis "Dlaczego Ty?"

- Czas spędzony na serwerze
    - Składka

Podsumowując:

Generalnie to podanie jest napisane tak trochę bym powiedział "pod rangę".
    Ponieważ czas na forum jak i też na serwerze jest znikomy porównując do innych osób które składały podania.
    Aczkolwiek jestem w stanie przymknąć oko na pewne kwestie, tym bardziej iż potrzebujemy nowych odpowiedzialnych, rzetelnych oraz doświadczonych osób w ekipie.
    Zrobimy to tak...
    Otrzymasz szansę sprawdzenia się na tym że stanowisku, w postaci okresu próbnego.
    Jeżeli się sprawdzisz to zostaniesz, jeżeli zaś nie to wiadomo.

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie ***
    [Obrazek: przyjete.png]

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś'aś przyjęty'a na wybraną przez ciebie posadę. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

Od momentu zaakceptowania podania masz 7 dni na opłacenie składki administracyjnej !
    Jak opłacić składkę ?
    Wystarczy zgłosić się w tej sprawie, do głównego zarządu danego serwera w celu ustalenia szczegółów.

Ranga na forum zostanie automatycznie przydzielona przez administracje po zaakceptowaniu podania !

Pozdrawiamy,
    Administracja ScreSkill.com

[Obrazek: SimplisticDeafeningBeauceron-size_restricted.gif]

"Kręci się Ziemia, wszystko się zmienia. Wychodzę z cienia jak złodziej z więzienia.." ~ Major SPZ

Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do: