Witaj gościu!
Nie jesteś zalogowany/a na naszym forum..
W związku z tym możesz nie mieć pełnego dostępu do wszystkich zawartych na nim funkcji.

Zachęcamy do rejestracji !
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• ScreSkill.com - Nasza pasja...

Thread Contributor: katafallCoś dla ciekawskich

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Brick 
    Siema nazywam się Kawa, chociaż w grach często można mnie znaleźć pod nickami : katafall / kawa król / szaikan
    Aktualnie jestem sobie  25 letnim chamem, z ogromnymi pokładami izolacji od społeczności i trendów z nimi związanymi.
    Pomimo posiadania raczej w większej mierze negatywnych cech charakteru znajdą się też te dobre: chętnie służę pomocą z zakresu swojej wiedzy na dany temat/ jestem szczery bez granic / czasami mi się coś pomyli i potrafię się śmiać i uśmiechać do ludzi Wink.

Moje hobby:
     Rap/Freestyle/(rzadko)Mastering\Mix: Dla bardziej zainteresowanych tym tematem, nagrywam amatorsko rzeczy dla zajawki, aktualnie projekty nie są publiczne, ale znajdują się też takie, gdzie byłem totalnym świeżakiem i jarałem się każdym moim nagranym gównem, przez co można coś znaleźć w sieci np. : https://www.youtube.com/watch?v=6S-BeEEvjt4   lub https://soundcloud.com/marcin-kawa-111962166

Gry komputerowe: Tutaj wypiszę tylko kilka pozycji w które gram, niektóre bardziej, drugie mniej popularne
    League of legends/tibia/battlefield 2/counter-strike source/grim dawn/cała seria gier the elder scrolls/naruto to boruto shinobi strike/leaft for dead/ dużo strategi od europy universalis 3 po mount and blade na cywilizacji 6 czy chociażby sacrifice/command and conquers koncząc/ czasami grywam w minecrafta, aby zabić wolny czas, chociaż nie jest to moja ulubiona gra, gier znalazłoby się jeszcze ponad tone więcej gdyż na komputerze spędziłem już z 15 lat.

Skryptowanie: Lubię edytować gotowe skrypty php/pythone czy też trochę c++, zawsze są to dla mnie ciekawe logiczne łamigłówki, które sprawiają mi przyjemność w rozwiązywaniu problemu z nimi. Kiedy miałem 11 lat hostowałem/edytowałem oraz zarządzałem kilkoma serverami (ots) w Tibii gdzie tam zacząłem przygodę z próbami edycji skryptów c++/php

Alkoholizm i Psychoaktywne środki: Tak, lecz od nowego roku postanawiam ograniczyć te oto przyjemności do skali absolutnego minimum.

Książki: Jestem zagorzałym fanem czytania książek, które w mojej opinii biją na mordę dzisiejsze kino, no może jedynie filmy akcji coś mogą jeszcze tam powalczyć. Pierwszą przeczytaną książką był harry potter w wieku 20 lat i wtedy rozpoczęła się moją przygoda z książkami, dla fanów fantastyki polecam bardzo niedoceniany w Polsce prawdopodobnie przez swój przekład tłumaczenia z Angielskiego>Ruskiego>Polskiego NEKROSKOP lub też dość ciekawego Mistrza zagadek z Hed Smile

Do mniejszych hobby dodałbym fizykę/astronomię/informatykę/elektrykę/piłkę nożną/anime i mangę oraz kilka pomniejszych dupereli.

Tyle chyba wystarczy na początek dla ciekawskich osób, elo Wink.
    1
    Zareaguj
    Miło poznać hi.
    [Obrazek: SimplisticDeafeningBeauceron-size_restricted.gif]

"Kręci się Ziemia, wszystko się zmienia. Wychodzę z cienia jak złodziej z więzienia.." ~ Major SPZ

Zareaguj
    Witamy na naszym forum
    Jeżeli do mnie piszesz, najpierw się przedstaw i napisz w jakim celu to robisz. Nie odpowiadam na wiadomości w stylu "jesteś?" "siema"."ej" "mam sprawę" "pomożesz?" 
    Zareaguj
    A powitać, powitać Big Grin
    "Nie zaczynaj tego, co ja zakończę.."

[Obrazek: giphy.gif]

Zareaguj
    *** Wiadomość wygenerowana automatycznie ***  
    [Obrazek: end.png]
    Wątek został zamknięty przez moderatora forum.  Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.
    Pozdrawiamy, ekipa ScreSkill.com

Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do: