Witaj gościu!
Nie jesteś zalogowany/a na naszym forum..
W związku z tym możesz nie mieć pełnego dostępu do wszystkich zawartych na nim funkcji.

Zachęcamy do rejestracji !
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• ScreSkill.com - Nasza pasja...

Thread Contributor: kuba44aNajczęściej zadawane pytania

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 1 głosów - średnia: 5
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

Najczęściej zadawne pytania na serwerze ScreSkill:

Co tu się robi?
    Jest to klasyczny survival z materialną ekonomią wraz z różnymi dodatkami: działkami (pozwala zabezpieczyć teren), nagrobkami (nagrobki po śmierci, które można zniszczyć - wypadną itemki osoby), meble (customowe itemki do scraftowania jako ozdoba) i wiele innych.

Jak stworzyć działkę?
    Działkę możemy scraftować z 4 bloków złota 4 bloków żelaza oraz 1 bloku diamentu (dokładny crafting jest na /warp dzialka). Gdy ją będziemy mieć, możemy ją postawić na wolnym terenie.

Jak teleportować się na stworzoną już działkę?
    Jest to bardzo proste. Wystarczy wpisać /ps home i klikamy na porządaną działkę na chacie. Możemy również ustawić nazwę działki /ps name a potem wpisać /ps home .

Czy można mnie zabić na działce?
    Domyślnie na działce pvp jest wyłączone. Możesz działać bezpiecznie, ale gdy zapragniesz możesz je włączyć
    komendą /ps flag pvp allow (allow - włączone, deny - wyłączone) (Uwaga! Trzeba być na terenie działki.)

Co to są screcoinsy?
    Jest to waluta serwerowa, za którą można kupić miedzy innymi vipa lub specjalne itemy u villagerów na spawnie. Możemy je zakupić za sms, otrzymać z screchesta lub wygrać na evencie.

Co to są wspomnienia ScreSKill?
    Możemy za nie zakupić gadżety, otrzymamy je z eventów oraz z screchestów.

Co to są screchesty?
    Są to skrzynie, które są losowane co jakiś czas na serwerze. Jest 5 rodzajów skrzynek (gwiazdki). Z 5 gwiazdkowej możemy zdobyć najlepsze rzeczy, a z 1 najgorsze. Gdy otrzymamy taką skrzynię udajemy się na
    /warp screchest i otwieramy skrzynię. Następnie wylosowaną rzecz- najczęściej gadżety, które możemy ubrać klikając gwiazdę oraz wchodząc w kategorie gadżety (Uwaga! Strojów, czapek itd nie można wyjąć z ekwipunku, ani ich przesunąć. Pełnią jedynie funkcje ozdobne, aby je wyłączyć należy wejść do menu i kliknąć jeszcze raz na wybrany przedmiot.

Czy mogę się teleportować w losowe miejsce na mapie?
    Tak, gdy wpiszemy komendę /rtp lub /warp rtp zostaniemy przeteleportowani do losowego teleportu. Są 3 warianty: 1. Na odległość (0-500 kartek), 2. Na odległość (500-1000 kratek), 3. Na odległość (100-1500 kratek).

Czy mogę zmienić porę dnia/pogodę na świecie?
    Jest to możliwe poprzez menu lub /glosowanie. Wtedy rozpocznie się głosowanie na chacie za wybraną porą dnia/pogody. Inni mogą głosować poprzez kliknięcie na wybraną odpowiedź na chacie.

Czy mogę wyłączyć scoreborda (statystyki po prawej stronie)?
    Poprzez komendę /staty możemy albo wyłączyć albo włączyć.

Gdzie mogę znaleźć inne wasze serwery?
    Lista naszych serwerów znajduje się pod /serwery. Są tam wymienione wszystkie nasze serwery oraz strona internetowa.

Jak mogę się skontaktować z administracją?
    Lista oraz kontakt do obecnej administracji znajduje się pod komendą /ekipa.

Gdzie mogę zgłosić skargę/propozycję/bug?
    Należy to zrobić na naszym forum https://screskill.com/index.php w odpowiedniej kategorii (https://screskill.com/forumdisplay.php?fid=453) oraz w odpowiednim dziale. Administracja rozpatrzy twoje posty.

Pytania będą na bieżąco dodawane, kiedy zajdzie taka potrzeba.

2
    Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do: