Witaj gościu!
Nie jesteś zalogowany/a na naszym forum..
W związku z tym możesz nie mieć pełnego dostępu do wszystkich zawartych na nim funkcji.

Zachęcamy do rejestracji !
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• ScreSkill.com - Nasza pasja...

Thread Contributor: kuba44aPodanie

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Ubiegam się o rangę: Pomocnik
    Nick na serwerze: kuba44a
    Ilość godzin na serwerze: przegrałem dużo godzin na jednym z poprzednich waszych serwerów
    Ile godzin poświęcasz na grę: w tygodniu od 1-4 godzin, w weekend od 4 do 8 godzin.
    Miałeś kiedyś u nas bana: nie, nie miałem.
    Znajomość regulaminu: znam regulamin bardzo dobrze jak i taryfikator kar.
    Doświadczenie: pełniłem funkcje administratorskie wiele razy w tym na waszym innym serwerze. 
    Umiejętność zarządzania Maxbans: znam plugin bardzo dobrze, wielokrotnie miałem z nim do czynienia, ogarniam jego komendy itp.
    Dlaczego ty?: Wielokrotnie byłem administratorem, znam większość pluginów i wiele komend, bardzo lubię pomagać innym graczom i pilnować aby wszyscy grali uczciwie, ponieważ nie lubię gdy ktoś posiada niedozwolone modyfikacje lub oszukuje, kradnie. 
    Składka comiesięczna: raczej tak (nie zawsze będę mógł dać, ale raczej będę mógł)
    1
    Zareaguj
    + Wiek
    + Czas
    + Znajomość regulaminu
    + Doświadczenie
    + Składka
    + Posiadałeś u nas rangę administracyjną na naszym legendarnym serwerze sf4

- Mała ilość czasu spędzonego na forum (do nadrobienia)

Podsumowując:
    Jeżeli będziesz aktywny na forum, jak i też na serwerze.
    To kwestie awansu bd jedynie formalnościami kappa.
    Takie podania to można czytać...

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie ***
    [Obrazek: przyjete.png]

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś'aś przyjęty'a na wybraną przez ciebie posadę. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

Od momentu zaakceptowania podania masz 7 dni na opłacenie składki administracyjnej !
    Jak opłacić składkę ?
    Wystarczy zgłosić się w tej sprawie, do głównego zarządu danego serwera w celu ustalenia szczegółów.

Ranga na forum zostanie automatycznie przydzielona przez administracje po zaakceptowaniu podania !

Pozdrawiamy,
    Administracja ScreSkill.com
    [Obrazek: SimplisticDeafeningBeauceron-size_restricted.gif]

"Kręci się Ziemia, wszystko się zmienia. Wychodzę z cienia jak złodziej z więzienia.." ~ Major SPZ

Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do: