Witaj gościu!

Aby móc korzystać w pełni z wszystkich
funkcji forum musisz:

- założyć konto klik,
- aktywować je przez emaila,
- zalogować się.

Pozdrawiamy,
Administracja - ScreSkill.com .
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

  • Thread Contributor: PATYrek[CYTATY] - Mądre słowa na każdy dzień..

    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    #1
    Cytaty - Czyli mądre słowa na każdy dzień...

    [Obrazek: cytaty-o-zyciu-i-milosci-760x428.jpg]


    PATYrek (Założyciel sieci ScreSkill): Lepiej nie szukać miłości, niż znaleźć a źle trafić."

    Albert Einstein: Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.."

    J.R.R. Tolkien (z książki Władca Pierścieni): Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają zasługuje na życie. Czy możesz ich nim obdarzyć? Nie bądź więc tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci, nawet bowiem najmądrzejszy nie wszystko wie."

    PATYrek (Założyciel sieci ScreSkill): Nigdy się nie poddawaj, bo na zawsze spłoniesz."

    Andrzej Sapkowski: Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich."

    Major SPZ (raper): Kreci się Ziemia, wszystko sie zmienia. Wychodzę z cienia jak złodziej z wiezienia."

    Major SPZ (raper): Idę do przodu jak czarny koń, którego nikt nie brał pod uwagę."

    Major SPZ (raper): Mordo nie myl ulicy z tweeterem, bo tutaj postu już nie usuniesz."

    Anonim (osoba nieznana): Czas nie goi ran. Czas otwiera oczy."

    SOSAI MASUTATSU OYAMA: Prawdziwymi zwycięzcami są Ci, którzy zwyciężają z walkach życia codziennego."

    Anonim (osoba nieznana): Nie ufaj słowom, po czynach poznawaj człowieka."

    Major SPZ (raper): Raz coś Ci nie wyszło, masz lekcje na przyszłość. Byłeś bardzo blisko ale nie tym razem. Pieniądze to nie wszystko szukaj swoich marzeń."



    Znasz jakiś fajny cytat?
    Więc nie czekaj, podziel się nim z nami w tym temacie...

    [Obrazek: SEWW2Mz.gif]

    "Ci, którzy są bez serca, kiedyś troszczyli się za bardzo..." ~ Deavy Jones

    1
    Zareaguj
    Odpowiedz
    #2
    To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca. Ale być może, jest to koniec początku!

    Perswazja jest bardzo złą metodą współżycia społecznego, ale niczego lepszego do tej pory nie wymyślono.

    Nie biegaj gdy możesz stać, nie stój gdy możesz siedzieć, nie siedź gdy możesz leżeć.

    Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy czasami mają rację

    Jedyną rzeczą, której uczy historia, jest to, że większości ludzi niczego się nie uczy.

    Ale jutro będę trzeźwy, a pani madame, nadal będzie taka brzydka.

    "Pytacie, jaki jest nasz cel? Mogę odpowiedzieć jednym słowem - zwycięstwo".

    Winston Churchill
    "Zwycięstwo za wszelką cenę. Zwycięstwo pomimo wszelkich okropności. Zwycięstwo bez względu na to, jak długa i ciężka prowadzi doń droga. Bez zwycięstwa bowiem nie ma przetrwania"

    1
    Zareaguj
    Odpowiedz
    #3
    1. Kamerzysta - Szare Bloki ,,Nieważne skąd pochodzisz, nie ważne gdzie się urodziłeś. Jeżeli nikt w Ciebie nie wierzył, udowodnij im, że się mylili [...]"

    2. KUBAŃCZYK - GRAMY ft. Kamerzysta ,,Mogę spać na pieniądzach, chlebem zawsze się podzielę, to szczerze [...]"
    KUBAŃCZYK - GRAMY ft. Kamerzysta ,,Lecz bez życiowych lekcji człowiek nie jest w stanie nic osiągać [...]"

    3. Kamerzysta - HellBoy ,,Chcesz tu mnie ustawić w szereg, ale w sumie mnie to jebie, jesteś tylko hologramem na tej niedorzecznej scenie [...]"
    "Nie zaczynaj tego, co ja zakończę.."


    [Obrazek: giphy.gif]
    1
    Zareaguj
    Odpowiedz
    #4
    1. Nikola Tesla - Człowiek nie jest w Nieskończoności jedyną istotą obdarzoną rozumem.

    2. Juliusz Cezar - Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją – są niebezpieczni.

    3. Aleksander Wielki - Już samo dążenie do wielkiego celu jest przejawem wielkiego męstwa.

    4. Thomas Alva Edison - Głównym zadaniem ciała jest noszenie mózgu.

    5. Thomas Alva Edison - Najszczęśliwszy okres w moim życiu był wtedy, gdy miałem dwanaście lat. Byłem już wystarczająco duży, by cieszyć się światem, lecz nie na tyle dorosły, by rozumieć którykolwiek z jego kłopotów.
    1
    Zareaguj
    Odpowiedz
    #5
    1. Chada - Nie jestem wzorem świętości ,,Jestem tylko człowiekiem, nie chcę już świata zmieniać, ciężko wytrwać mi czasem w swoich postanowieniach[...]"

    2. Chada X RX - Z potrzeby serca ,,Zamknąłem z powodzeniem w życiu kilka etapów, spektakularne wpadki też miały w nim swój udział. Najadłem się tu wstydu i pieprzonego strachu, zdarzało się upodlić i byle czym odurzać [...]"
    Chada X RX - Z potrzeby serca ,,Poznałem wielu gnoi, co zwali przyjaciółmi, powykorzystywali wszystkich jak tylko mogli, nie obrażając zwierząt nie jeden z nich się skundlił, a jak i tak co wieczór będę się za nich modlił[...]"

    3. Chada - Wszystkiego nie najlepszego ,,Wszystkiego nie najlepszego, od mojego to wara, ciągle myślę o Tobie w kategorii ofiara, w Moich oczach poległeś, nie przyjmuję przeprosin nie zależnie od tego, którą mamy na osi. Ciągle Ciebie przeklinam kurwa tu nie ma przebacz, a mówiłeś że śmiało mam na Tobie polegać[...]"

    4.. Chada ft. Sokół, Enoiks - Ferment ,,Jakiś frajer się nudzi i wymyśla absurdy, w sumie ten świat jest piękny tylko ludzie to kurwy. Jeden taki co paplał, potem szczękę drutowa, nie ma co, właśnie Takich trzeba eliminować[...]"
    "Nie zaczynaj tego, co ja zakończę.."


    [Obrazek: giphy.gif]
    Zareaguj
    Odpowiedz


    Użytkownicy przeglądający ten wątek:

    1 gości
    Skocz do:


    Projekt ScreSkill.com powstał w 2015 roku. Od tamtego czasu mieliśmy swoje wzloty i upadki, zgromadziliśmy duży zasób wiedzy który nadal stopniowo pogłębiamy. Na naszym forum znajdziesz wiele ciekawostek związanych z grami, komputerami, muzyką i wiele więcej.
    Dołącz do nas, tworząc zarazem niepowtarzalne community.
    Pozdrawiamy ekipa: ScreSkill.com



    Projekt i realizacja: Szablonet.pl & PATYrek
    Właściciel: ScreSkill.com, © 2015-2024.
    Nasz silnik: MyBB, oraz Tłumaczenie: MyBB.PL

    Hasło przewodnie projektu:
    Nasza Pasja ponad wszelkie korzyści...