Witaj gościu!
Nie jesteś zalogowany/a na naszym forum..
W związku z tym możesz nie mieć pełnego dostępu do wszystkich zawartych na nim funkcji.

Zachęcamy do rejestracji !
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• ScreSkill.com - Nasza pasja...

Thread Contributor: Zielone[$]Podanie na UBT

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Imię:Oskar
    Coś o sobie:Nazywam się Oskar, mam 16 lat, jak wspomniałem u góry. Jestem na oto tym forum przez jakieś 2 lata, lecz zdaje sobie z tego sprawę, że moja aktywność jest bardzo mała, lecz wynika to z tego, że ostatnio mnie pobito i nie byłem w stanie pisać nawet najłatwiejsze tematy.
    Ile czasu dziennie spędzasz na forum:2,3h
    Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako członek UbTeamu i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Pozytywnie.
    Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Kulturę i poprawienie aktywności nie jednego użytkownika.
    Dlaczego macie mnie wybrać (przekonaj nas): Owe forum nie posiada, ani jednego członka UBT tzw. Supportu
    Czy posiadałeś już kiedyś podobną funkcję na forum opartym o skrypt MyBB? (jeżeli tak, to jak długo): Tak, nawet na tym forum, około 2 lata najdłużej.

Sprawy pw
    -pisz logiczne wyrazy;
    -nie wyzywaj;
    -zachowaj kulturę!
    Zareaguj
    + Wiek,
    + Doświadczenie,
    + Kontakt,

- Mała aktywność ostatnimi czasy,
    - Byłeś "Redaktorem" lecz spartaczyłeś szansę,

Podsumowując:
    Jako że potrzebujemy osób na stanowiska, to postanowiłem dać Ci 2 i ostatnią zarazem szansę.

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie ***
    [Obrazek: przyjete2.png]

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś'aś przyjęty'a na wybraną przez ciebie posadę. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę.

Od momentu zaakceptowania podania masz 7 dni na opłacenie składki administracyjnej !

Jak opłacić składkę ?
    Wystarczy zgłosić się w tej sprawie, do głównego zarządu "Managament" w celu ustalenia szczegółów.

Ranga na forum zostanie automatycznie przydzielona przez administrację po zaakceptowaniu podania !

Pozdrawiamy,
    Administracja ScreSkill.com
    [Obrazek: SimplisticDeafeningBeauceron-size_restricted.gif]

"Kręci się Ziemia, wszystko się zmienia. Wychodzę z cienia jak złodziej z więzienia.." ~ Major SPZ

Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do: