Witaj gościu!
Nie jesteś zalogowany/a na naszym forum..
W związku z tym możesz nie mieć pełnego dostępu do wszystkich zawartych na nim funkcji.

Zachęcamy do rejestracji !
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• ScreSkill.com - Nasza pasja...

Thread Contributor: Zielone[$]JB

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Witam gracze, co byście powiedzieli na nowy mod mianowicie JB. Mam paczki tylko serwer wykupić. Zapraszam do dykusji.

Sprawy pw
    -pisz logiczne wyrazy;
    -nie wyzywaj;
    -zachowaj kulturę!
    Zareaguj
    Odpowiedz
    Ciekawa propozycja, aczkolwiek lepiej rozwinąć porządnie jeden serwer, niż się użerać z kilkoma i się trudzić w rozwoju.. xd
    "Śmierć jest niczym wiatr, zawsze u Twego boku.."

[Obrazek: giphy.gif]

Zareaguj
    Odpowiedz
    Nie ma sensu robić 30 serwerów nie rozwijając dobrze przy tym ani jednego.
    Paczkę zawsze można zrobić na serwerze testowym, nie mam nic przeciwko.
    [Obrazek: SimplisticDeafeningBeauceron-size_restricted.gif]

"Kręci się Ziemia, wszystko się zmienia. Wychodzę z cienia jak złodziej z więzienia.." ~ Major SPZ

Zareaguj
    Odpowiedz
    Oskar_Mistrz Big Grin A kto miałby niby ten serwer kupić ?
    Jeżeli do mnie piszesz, najpierw się przedstaw i napisz w jakim celu to robisz. Nie odpowiadam na wiadomości w stylu "jesteś?" "siema"."ej" "mam sprawę" "pomożesz?" 
    Zareaguj
    Odpowiedz
    Jak to kto jak ja.

Sprawy pw
    -pisz logiczne wyrazy;
    -nie wyzywaj;
    -zachowaj kulturę!
    Zareaguj
    Odpowiedz
    Myślę , że lepiej mieć z 5 serwerów i na każdym kilku graczy na początek . Zawsze jakoś trzeba zacząć i na forum wtedy też będzie się coś działo !
    Jeżeli do mnie piszesz, najpierw się przedstaw i napisz w jakim celu to robisz. Nie odpowiadam na wiadomości w stylu "jesteś?" "siema"."ej" "mam sprawę" "pomożesz?" 
    Zareaguj
    Odpowiedz
    (01-26-2019, 04:27 PM)2shot3kill ^? napisał(a): Myślę , że lepiej mieć z 5 serwerów i na każdym kilku graczy na początek . Zawsze jakoś trzeba zacząć i na forum wtedy też będzie się coś działo !

Też za tym jestem, w sensie że każdy odpowiada kosztownie za swój serwer czy coś + opłaca reklamy
    Zareaguj
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do: