Witaj gościu!
Nie jesteś zalogowany/a na naszym forum..
W związku z tym możesz nie mieć pełnego dostępu do wszystkich zawartych na nim funkcji.

Zachęcamy do rejestracji !
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• ScreSkill.com - Nasza pasja...

Thread Contributor: Zielone[$]Podanie na redaktora-[Oskar_mistrz :D]

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Imię:Oskar
    Ile czasu dziennie spędzasz na forum:
    Coś o sobie:Nazywam się Oskar, mam lat 16. Mieszkam na Podkarpaciu w Przemyślu. Grywam w takie gry jak CS:GO, Cs 1.6, LOL, Tibia. Na forum jestem już około dwa lata i zamierzam zostać jak najdłużej.Pierwszy raz zetknołem się z pisaniem artykułów mając lat 13. Od tego czasu nabrałem o wiele więcej doświadczenia. Miałem na tym forum już raz redaktora, ale jak wiecie dokonałem czynu prawie karalnego, mianowicie dokonałem plagiatu na żywca. W tamtym czasie nie myślałem o tym, że autor postu mógł mieć prawa autorskie, a co za tym idzie kara grzywny. Człowiek uczy się na błędach i więcej tego czynu nie zrobię. Przekonacie się. Kopjowanie w najwyższych przypadkach może być dopełnieniem i to tak bardzo mało, a resztę sam musisz dorobić. Droga administracjo zaufajcie mi raz kolejny i ostatni, gdy ktoś złapie mnie ktoś na plagiatem dostanę warna, lecz nie dostanę iż tego nie zrobię. Proszę o zaufanie..
    Doświadczenie: Dosyć spore, dostałem nauczkę i nie będę już robił plagiatu.
    Dlaczego chcesz otrzymać rangę RedaktorTongueonieważ dział stoi pusty i chciałbym się nim zająć w czym przypilnuje mnie administracja abym nie robił plagiatu.( nie będę tylko będą mnie sprawdzali)

Sprawy pw
    -pisz logiczne wyrazy;
    -nie wyzywaj;
    -zachowaj kulturę!
    Zareaguj
    Ja dałbym ci jeszcze jedną szansę Tongue.
    Więc uznajmy, że jestem na tak..
    "Śmierć jest niczym wiatr, zawsze u Twego boku.."

[Obrazek: giphy.gif]

1
    Zareaguj
    Jestem na Tak . Spoko mordeczka. Duzo czasu jest na forum !!!
    1
    Zareaguj
    Jestem na nie.
    - Nie potrafisz dokladnie skladac zdan.
    - Pragniesz na sile rangi.
    - Redaktorem mozesz byc i bez rangi. Nie widzialem ani jednego twojego autorskiego materialu oprocz skomentowania zrodla.
    - Redaktor nie moze pozwalac sobie na ,,byki'' w pisaniu materialow, ty je popelniasz.
    - Brak autorskiej pracy, opowiadania, jakiegokolwiek swojego materialu + twoje podanie mnie nie przekonuje.

Nie chodzi mi tutaj czy popelniles jakies bledy czy nie. Chodzi mi tylko o najpotrzebniejsze wymagania.
    Wymaganie ktore obowiazuje; Kolejne podanie możesz złożyć 7 dni po jego odrzuceniu !
    Zlozyles je 4 dni pozniej = nieznajomosc podstawowych kwestii, mimo iz piszesz nie pierwsze ani nie drugie swoje podanie.

Daj sie poznac!
    Nie dales mi powodu do bycia na ''tak''.
    [Obrazek: stylowi_pl_samochody-i-motocykle_27750817.gif]
    Zareaguj
    *** Wiadomość wygenerowana automatycznie ***
    [Obrazek: odrzucone2.png]

Uzasadnienie:

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Kolejne podanie możesz złożyć 7 dni po jego odrzuceniu !

Pozdrawiamy,
    Administracja ScreSkill.com
    [Obrazek: SimplisticDeafeningBeauceron-size_restricted.gif]

"Kręci się Ziemia, wszystko się zmienia. Wychodzę z cienia jak złodziej z więzienia.." ~ Major SPZ

Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do: