Witaj gościu!
Nie jesteś zalogowany/a na naszym forum..
W związku z tym możesz nie mieć pełnego dostępu do wszystkich zawartych na nim funkcji.

Zachęcamy do rejestracji !
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• ScreSkill.com - Nasza pasja...

Thread Contributor: Zielone[$]Podanie na moderatora-Oskar_mistrz :D

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Imię:Oskar
    Coś o sobie:To tak... Nazywam się Oskar mam lat 16.Mieszkam na Podkarpaciu,a bardziej to Przemyśl.Mam dosyć spore doświadczenie z moderowaniem. Dziennie dodawałbym około 5,6 postów...Miałem tą rangę wiele razy więc myślę,że się nadam.Oczekuję na pozytywne oceny od was w stosunku do tego podania.Na forum jestem około z półtora roku,więc to spore i myślę,że zostanie to docenione.Miałem na tej sieci wiele wzlotów oraz upadków,sami dobrze wiecie i zostanę jak najdłużej się da!Od pokutowałem poprawa nastąpiła!Przepraszam za tamto.
    Ile czasu dziennie spędzasz na forumzakochany 2,3h dziennie.
    Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?:Jestem realistą i widzę to pozytywnie.Jestem pozytywną osobą. Patryku a ty wiedz już nie powtórzy się taka sytuacja jak miała miejsce.Zaufaj po raz ostatni nie zawiedziesz się daje słowo.
    Co swoją osobą możesz wnieść na forum?:Bardzo dużo, sam zobaczysz.
    Co chciałbyś zmienić:Wszystko dopracowane, ale drobne poprawki nie zaszkodzą.
    Dlaczego akurat tyTongueonieważ moderator jeden jest nieaktywny a, ja codziennie aktywny jestem po 2h.Nadaję się do tej roli znam skrypty itp. kiedyś miałem własne forum, więc znam się na tym.Patryku mam nadzieję, że wybaczysz...
    Staż w sieciBig Grinwa lata Big Grin
    Czy posiadałeś już kiedyś podobną funkcję na forum opartym o skrypt MyBB? (jeżeli tak, to jak długo):Tak
    Kontakt Wszędzie

Sprawy pw
    -pisz logiczne wyrazy;
    -nie wyzywaj;
    -zachowaj kulturę!
    Zareaguj
    Które to już twoje podanie? widać że Ty bez rangi nie potrafisz funkcjonować na forum Smile
    2 lata stażu na forum i tylko " Spędzony czas online: 3 dni, 1 Godzina, 14 Minut" bardzo mało Smile
    Miałeś posadę redaktora i nie potrafiłeś nic własnego robić mówią w podaniu że będziesz dużo wprowadzał " kopiowanie czyiś tematów itd"...
    Piszesz podanie już X raz. Moderator to nie jest byle ranga, trzeba dodawać tematy sensowne, wzbogacać forum, być aktywnym oraz w jakiś sposób reklamować forum..
    Wstrzymuje się z odpowiedzią "TAK" czy "NIE"
    Poczekam aż inni się wypowiedzą na podanie Smile
    + Nie komentuj swojego podania, masz od tego "edit" i na dole pod podaniem odpowiadaj Smile
    Zareaguj
    Oszalales?

Zostales zdegradowany z rangi redaktora po uplywie az 1 DNIA.
    Piszesz x podan.
    ,,Dziennie dawałbym 5-6'' - jezeli nie masz rangi dziennie dodajesz praktycznie 0 postow. (puste slowa)
    Twoje skladanie zdan mnie przeraza.
    Aktywny codziennie po 2h a przez 2 lata masz 3 dni online.
    Co zrobiles od momentu degradacji na forum? Ups... ja zadnego watku z twojej strony od tamtego momentu nie widzialem.

Moim zdaniem to powinienes dostac ostrzezenie odnosnie skladanie przez ciebie podan. Bo twoje tematy skladaja sie z 1/2 podan.

Nie rozumiem kompletnie nic z tego co napisales:
    -Pierw piszesz-
    Na forum jestem około z POLTORA ROKU, więc to spore i myślę,że zostanie to docenione.
    -Nastepnie-
    Staż w sieci: dwa lata.

Co wynika z tego ile czasu poswieciles, piszac podanie.
    [Obrazek: stylowi_pl_samochody-i-motocykle_27750817.gif]
    Zareaguj
    *** Wiadomość wygenerowana automatycznie ***
    [Obrazek: odrzucone2.png]

Uzasadnienie:

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Kolejne podanie możesz złożyć 7 dni po jego odrzuceniu !

Pozdrawiamy,
    Administracja ScreSkill.com
    [Obrazek: SimplisticDeafeningBeauceron-size_restricted.gif]

"Kręci się Ziemia, wszystko się zmienia. Wychodzę z cienia jak złodziej z więzienia.." ~ Major SPZ

Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do: