Witaj gościu!

Aby móc korzystać w pełni z wszystkich
funkcji forum musisz:

- założyć konto klik,
- aktywować je przez emaila,
- zalogować się.

Pozdrawiamy,
Administracja - ScreSkill.com .
  • Posiadasz już konto? Zaloguj się..
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

  • Thread Contributor: PATYrekPoważna awaria steam 2019

    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    #1
    Witajcie,
    W dzisiejszym artykule przedstawię wam kilka informacji odnośnie ostatniej awarii steam z dnia: 07.03.2019.
    A więc zaczynamy...

    [Obrazek: Steam_awaria-640x360.jpg]

    Nie muszę chyba tłumaczyć co to jest takiego "steam". A jeżeli nawet znalazła by się taka osoba która by nie wiedziała, to mówiąc po skrócie jest to korporacja zajmująca się dystrybucją gier na skalę światową.

    Najczęściej zgłaszane awarie:
    - Problemy z logowaniem (aplikacja, strona)
    - Brak dostępu do strony steam

    Lista ostatnich awarii steam:
    - 7 Marzec
    - 4 Marzec
    - 27 Luty


    Jak awaria wyglądała z mojej perspektywy?
    Otóż podczas przebywania w poczekalni trybu turniejowego w "Counter Strike Global Offensive" wszyscy uczestnicy łącznie ze mną zostali wyrzuceni tak jak i też większość graczy na świecie.
    Wystąpił problem z łączem internetowym, więc na początku myślałem iż jest to problem związany z moim internetem lecz szybko spostrzegłem iż problem leży po stronie steama.
    Nie było możliwości zalogowania się przez program steam na komputerze, ani przez stronę steama czasami udawało się tylko zalogować przez aplikację mobilną która i tak strasznie się zawieszała w związku z całą awarią.

    Tego screena zrobiłem można powiedzieć w samym "epicentrum" wystąpienia problemu:

    [Obrazek: awariasteam.png]


    Nawet po uporaniu się przez valve z tymi problemami, gry nie były do końca stabilne do późnych godzin nocnych np. "CS:GO".
    Ale na szczęście wszystko jest już ok i miejmy nadzieję iż tak pozostanie :k.

    A jakie są wasze odczucia w tej sprawie? Koniecznie podzielcie się nimi z nami pisząc komentarze..


    Dla portalu ScreSkill.com,
    opisał i zredagował PATYrek

    [Obrazek: SEWW2Mz.gif]

    "Ci, którzy są bez serca, kiedyś troszczyli się za bardzo..." ~ Deavy Jones

    Zareaguj
    Odpowiedz


    Użytkownicy przeglądający ten wątek:

    1 gości
    Skocz do:


    Projekt ScreSkill.com powstał w 2015 roku. Od tamtego czasu mieliśmy swoje wzloty i upadki, zgromadziliśmy duży zasób wiedzy który nadal stopniowo pogłębiamy. Na naszym forum znajdziesz wiele ciekawostek związanych z grami, komputerami, muzyką i wiele więcej.
    Dołącz do nas, tworząc zarazem niepowtarzalne community.
    Pozdrawiamy ekipa: ScreSkill.com



    Projekt i realizacja: Szablonet.pl & PATYrek
    Właściciel: ScreSkill.com, © 2015-2024.
    Nasz silnik: MyBB, oraz Tłumaczenie: MyBB.PL

    Hasło przewodnie projektu:
    Nasza Pasja ponad wszelkie korzyści...