ScreSkill.com - Nasza pasja...
Prośba o unbana na serwerze: Zenek - Wersja do druku

+- ScreSkill.com - Nasza pasja... (https://screskill.com)
+-- Dział: Archiwum Danych (https://screskill.com/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: Archiwum (https://screskill.com/forumdisplay.php?fid=152)
+--- Wątek: Prośba o unbana na serwerze: Zenek (/showthread.php?tid=2404)



Prośba o unbana na serwerze: Zenek - zenek - 03-15-2023

:Nick w grze:zenek
Powód bana: obraza admina ;c 
Serwer: screskill FFA CS GO 
Krótki opis sytuacji: Poniosły mnie emocje nie chciałem tego napisac 
Twoje IP / STEAM ID:STEAM_1:1:204348995
Wydruk z konsoli:

Connecting to public(51.75.57.7:27015) ...

Server using 'public' lobbies, requiring pw no, lobby id ffffffffffffffff

ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_LOADINGSCREEN -> CSGO_GAME_UI_STATE_INGAME

**** Unable to localize '#GenericConfirmText_Label' on panel descendant of 'MMStatus'

ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_INGAME -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU

**** Unable to localize '#matchdraft_phase_action_wait' on panel 'id-map-draft-phase-wait'

**** Unable to localize '#DemoPlayback_Restart' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'

**** Unable to localize '#DemoPlayback_Back' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'

**** Unable to localize '#DemoPlayback_Pause' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'

**** Unable to localize '#DemoPlayback_Slow' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'

**** Unable to localize '#DemoPlayback_Play' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'

**** Unable to localize '#DemoPlayback_Fast' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'

**** Unable to localize '#DemoPlayback_Next' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'

**** Unable to localize '#Panorama_CSGO_Spray_Cursor_Hint' on panel 'RosettaInfoText'

ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU -> CSGO_GAME_UI_STATE_LOADINGSCREEN

Connecting to public(51.75.57.7:27015) ...

Server using 'public' lobbies, requiring pw no, lobby id ffffffffffffffff

Connected to 51.75.57.7:27015

Disconnect: You have been banned by this server, check www.screskill.com for more info.
Disconnect: You have been banned by this server, check www.screskill.com for more info.

przepraszam Łukaszku kochany 
ps://uploadf



RE: Prośba o unbana na serwerze: Zenek - Majster - 03-15-2023

Witam,
Nie rozumiem dlaczego poniosły Cię emocje aż tak bardzo, aby użyć tak mocnej obrazy w stosunku do właściciela.
Dla mnie sytuacja taka nie powinna mieć miejsca, można wkurzyć się na grę, ale nie uważam aby do takiego stopnia , bo jednak nadal to tylko gra i dobra zabawa.
Osobiście ja do Ciebie nic nie mam i dałbym Tobie UB, ponieważ jesteś u nas bardzo aktywny i to jest taka pierwsza sytuacja, ale ostateczną decyzję podejmie Alone.
Pozdrawiam


RE: Prośba o unbana na serwerze: Zenek - C3ntryy_Official - 03-15-2023

Cześć Zenek
Nie chciałeś tego napisać, a jednak zrobiłeś coś innego, nad emocjami powinno się panować, jeżeli emocję zaczynają cię ponosić, musisz myśleć o przyszłych konsekwencjach twoich działań, tak jak w tym przypadku gdzie dostałeś bana za obrazę administratora naszego serwera CS:GO FFA.
Pamiętaj o tym w przyszłości i nie popełniaj tak głupich błędów, jak dzisiaj.
Patrząc na twoją aktywność myślę, że unban byłby dobrym rozwiązaniem, ale dalszy ciąg wydarzeń pozostawiam Alone.
Pozdrawiam C3ntryy_Official


Prośba o unbana na serwerze: Zenek - Alone - 03-15-2023

Witam Cię jeśli takowa sytuacja się powtórzy, to kara zostanie nałożona także na całym naszym projekcie bez kolejnej możliwości odwołania.
Pozdrawiam Alone.

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie ***
[Obrazek: dostajeszub.png]

Gratulujemy twój wniosek o odbanowanie został przyjęty!
Może się to wydawać dziwne, nieprofesjonalne bądź też śmieszne, nazywajmy to jak chcemy.
Lecz admin ma prawo ukarać osobę, którą to w jakikolwiek sposób podejrzewa o używanie wspomagaczy.
Cieszymy się iż w tym przypadku nasza decyzja była nietrafna :).


Pozdrawiamy,
Administracja ScreSkill.com