ScreSkill.com - Nasza pasja...
[Podanie redaktor]Oskar_mistrz :D - Wersja do druku

+- ScreSkill.com - Nasza pasja... (https://screskill.com)
+-- Dział: Archiwum Danych (https://screskill.com/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: Kosz (https://screskill.com/forumdisplay.php?fid=215)
+--- Wątek: [Podanie redaktor]Oskar_mistrz :D (/showthread.php?tid=1707)[Podanie redaktor]Oskar_mistrz :D - Zielone[$] - 01-06-2019

*Imię:Oskar
*Wiek:16
*Coś o sobie:Rozpocznę od przedstawienia się. Nazywam się Oskar mam lat 16 pochodzę z Podkarpacia.Uwielbiam grać na komputerze oraz uprawiać różne dziedziny sportu przede wszystkim "MMA".Jestem w posiadaniu quada i crossa i też z nich korzystam.Mam nadzieję że administracja wyższa się przychyli nad moim podaniem i wyrazi zgodę na to abym został członkiem administracji.Jednym krokiem już jestem,ponieważ mam rangę redaktor i od tego czasu piszę coraz więcej postów.To na tyle miłego czytania dalej.
*Ile czasu dziennie spędzasz na forum:Aktualnie mają rangę "redaktor" dosyć sporo.Od 3 do 4 godzin dziennie.
*Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?:Wyobrażam sobie to narazie tak,że będę bardzo pomocny pod każdym względem.Przed tą długą przerwą wspomagałem forum od strony finansowej.I nadal będe.Jestem bardzo pomocną osobą.
*Co swoją osobą możesz wnieść na forum?Big Grinosyć sporo z moimi umiejętnościami.kilka błędów naprawię i będzie spoczko,nie mówię że nie jest spoko ale będzie bardziej podrasowane.
*Co chciałbyś zmienić:Widziałem kilka niezamkniętych postów,więc postanowiłem to zmienić.Kilka literówek,int. i to tyle.
*Dlaczego akurat ty:Jest już jeden moderator oraz trzech mangamentów tak wiem,lecz każda para rąk się przyda z dużym doświadczeniem.
*Staż w sieci:W grudniu tego roku będzie 2 rok.
*Czy posiadałeś już kiedyś podobną funkcję na forum opartym o skrypt MyBB? (jeżeli tak, to jak długo):tak miałem właściciela forum junior oraz wiele razy moderatora.
*Kontakt:GG steam forum ts

Pozdrawiam Oskar[Podanie redaktor]Oskar_mistrz :D - PATYrek - 01-06-2019

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie ***
[Obrazek: end.png]
Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.
Pozdrawiamy, ekipa ScreSkill.com